näitus Pärnu Kontserdimajas avatakse 12. septembril pärnuteemaliste maalide näitus Vaata näitust! näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

näitus

Pärnu Kontserdimajas avatakse 12. septembril pärnuteemaliste maalide näitusE-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi. Kunstnikud on näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati hästi kaasa tulnud. Nii juhtuski, et Tartu jäi galeriile kitsaks ning oma pilgud suunati suvise Pärnu poole.

11. augustil korraldas E-Kunstisalong Pärnu maalimise päeva, mis sai ka seekord suure huvi osaliseks. Üritus andis suurepärase võimaluse kohtuda kahe linna kunstnikel ning samas lähendada neid kunstipublikule. Kunstnikud tänavapildis elavdavad nii kunstielu kui ka annavad linnapildile omamoodi hõngu. E-Kunstisalong peab oluliseks kunstniku ja galerii omavahelist koostööd ning suhtlemist, mida ühised ettevõtmised veelgi tugevdavad ja mis eelkõige soodustab kunstielu edendamist.

Antud üritus kandis vilja ning valminud on ligi poolsada erinevas stiilis ning laadis tööd, mis annavad suurepärase võimaluse heita pilk tagasi suvisesse Pärnusse.

Kuna nõudlus linnavaadete järele on suur ning samuti ka kunstnikepoolne huvi osalemiseks, on E-Kunstisalong saanud kutse korraldada Haapsalus samalaadset üritust. Samuti on tulnud ettepanekuid teistelt Eesti suurematelt ja väiksematelt linnadelt.
Pärnuteemaliste tööde näitus avatakse Pärnu Kontserdimajas 12. septembril kell 17.00 ning jääb avatuks kuni 26. septembrini.


Vaata näitust!


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

näitus

E-Kunstisalong on korraldanud mitmeid Tartu maalimise päevi Kunstnikud on näidanud üles elavat huvi ning üritustega alati hästi kaasa tulnud Pärnu Kontserdimajas avatakse 12. septembril pärnuteemaliste maalide näitus

näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük