Vladimir Bogatkin - teosed Vladimir Bogatkin sündis Moskvas 1922. a. Ema Ksenja Semenova töötas rezhisööri ja näitlejana Vahtangovi nimelises teatris. Isa oli näitleja Shaljapini stuudios. Kaheteist aastaselt õppis graafik A. J. Kravtshenko stuudios. 1936. a. astus ta Venemaa kunstide Akadeemia juures asuvasse kunstikooli Leningradis (praegu I. Repini nimeline instituut). V. Bogatkin õppis P. P. Kazakovi, S. G. Heulsteini ja A. D. Zaitsevi juures. Koos temaga õppisid seal sellised tuntud kunstnikud nagu A. Levitan, J. Podjalski, P. Pinkisevitsh, J. Tulik jt. 1940-ndast aastast töötas ta Moskva teatris N. A. Shifrini juures. 1949. a abiellus tuntud eesti akvarellisti Valli Lemberiga. 1945. aastal esines näitusega Grekovi nim. stuudios. 1951. a. kevadel oli tal näitus Venemaa Kunstnike Liidu ruumes koos graafiku V. S. Bibikoviga. 1960. aastal ehitasid Bogatkinid endale suvemaja Karepale. Karepa ümbrust ja kalurite elu on V. Bogatkin kajastanud oma arvukates töödes. On esinenud näitustega Saksamaal, Ungaris, Venemaal ja Tallinnas. V. Bogatkin suri 1971. a. E-Kunstisalongi XXIII oksjon Vladimir Bogatkin - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Vladimir Bogatkin (1922-1971)

Vladimir Bogatkin sündis Moskvas 1922. a.
Ema Ksenja Semenova töötas rezhisööri ja näitlejana Vahtangovi nimelises teatris.
Isa oli näitleja Shaljapini stuudios.
Kaheteist aastaselt õppis graafik A. J. Kravtshenko stuudios.
1936. a. astus ta Venemaa kunstide Akadeemia juures asuvasse kunstikooli Leningradis
(praegu I. Repini nimeline instituut).
V. Bogatkin õppis P.P. Kazakovi, S.G. Heulsteini ja A.D. Zaitsevi juures.
Koos temaga õppisid seal sellised tuntud kunstnikud nagu A. Levitan,
J. Podjalski, P. Pinkisevitsh, J. Tulik jt.
1940-ndast aastast töötas ta Moskva teatris N.A. Shifrini juures.
1949. a abiellus tuntud eesti akvarellisti Valli Lemberiga.
1945. aastal esines näitusega Grekovi nim. stuudios.
1951. a. kevadel oli tal näitus Venemaa Kunstnike Liidu ruumes koos
graafiku V.S. Bibikoviga.
1960. aastal ehitasid Bogatkinid endale suvemaja Karepale. Karepa
ümbrust ja kalurite elu on V. Bogatkin kajastanud oma arvukates töödes.
On esinenud näitustega Saksamaal, Ungaris, Venemaal ja Tallinnas.
V. Bogatkin suri 1971. a.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vladimir Bogatkin - teosed

Teosed oksjonitel Vladimir Bogatkin Traalerid (Purjekad) 1950ndate I pool Akvarell, paber Vladimir Bogatkin sündis Moskvas 1922. a.Ema Ksenja Semenova töötas rezhisööri ja näitlejana Vahtangovi nimelises teatris.Isa oli näitleja Shaljapini stuudios.Kaheteist aastaselt õppis graafik A. J. Kravtshenko stuudios.1936. a. astus ta Venemaa kunstide Akadeemia juures asuvasse kunstikooli Leningradis(praegu I. Repini nimeline instituut).V. Bogatkin õppis P.P. Kazakovi, S.G. Heulsteini ja A.D. Zaitsevi juures.Koos temaga õppisid seal sellised tuntud kunstnikud nagu A. Levitan,J. Podjalski, P. Pinkisevitsh, J. Tulik jt.1940-ndast aastast töötas ta Moskva teatris N.A. Shifrini juures.1949. a abiellus tuntud eesti akvarellisti Valli Lemberiga.1945. aastal esines näitusega Grekovi nim. stuudios.1951. a. kevadel oli tal näitus Venemaa Kunstnike Liidu ruumes koosgraafiku V.S. Bibikoviga.1960. aastal ehitasid Bogatkinid endale suvemaja Karepale. Karepaümbrust ja kalurite elu on V. Bogatkin kajastanud oma arvukates töödes.On esinenud näitustega Saksamaal, Ungaris, Venemaal ja Tallinnas.V. Bogatkin suri 1971. a.

Vladimir Bogatkin - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük