Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis Aime Kaev on loonud figuraalkompositsiooni talutoas töötavatest naistest, kes kõik esindavad eri põlvkondi ja kannavad seeläbi sümboolselt edasi mõtet järjepidevusest ning traditsioonide edasikandumisest. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on pidanud maali sarnaseks Efraim Allsalu teosega "Teomehe pere lõunalauas" (Eesti Kunstimuuseumi kogus) nii meelolu kui ka koloriidi poolest. Meistri käega Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis Kaev Aime
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis

Villakraasijad

1950-1960ndad Õli, löuend. 81 x 110.Signatuuriga.
Alghind: € 950, lõpphind: € 2 250
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Aime Kaev on loonud figuraalkompositsiooni talutoas töötavatest naistest, kes kõik esindavad eri põlvkondi ja kannavad seeläbi sümboolselt edasi mõtet järjepidevusest ning traditsioonide edasikandumisest. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on pidanud maali sarnaseks Efraim Allsalu teosega "Teomehe pere lõunalauas" (Eesti Kunstimuuseumi kogus) nii meelolu kui ka koloriidi poolest.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis

Aime Kaev Villakraasijad 1950-1960ndad Õli, löuend 81 x 110 Aime Kaev on loonud figuraalkompositsiooni talutoas töötavatest naistest, kes kõik esindavad eri põlvkondi ja kannavad seeläbi sümboolselt edasi mõtet järjepidevusest ning traditsioonide edasikandumisest. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on pidanud maali sarnaseks Efraim Allsalu teosega "Teomehe pere lõunalauas" (Eesti Kunstimuuseumi kogus) nii meelolu kui ka koloriidi poolest.

Villakraasijad, Aime Kaev E-kunstisalongis

Kaev Aime
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük