Viimsi, Aleksander Kulkoff E-kunstisalongis Aleksander Kulkoff (Kulkov) sündis Moskvas ning lõpetas 1914. aastal sealse Maali-, Raid- ja Ehituskunstikooli. Ometigi vaadatakse teda tugevas seoses eesti kunstieluga, sest pärast teenimist Soome sõjaväes asus Kulkoff 1918. aastal elama Eestisse. Tema edasine looming arenes ühes kohaliku kunsti üldilme ja suundadega. Siinne kunstipublik ja -kriitika võttis ta tunnustavalt vastu. Kulkoff lahkus Eestis 1944. aastal. Tema loomingus on oluline koht välisreiside ainetel loodud töödel, kuid Eestis elades lõi peamiselt maastikumaale, portreid ja usuteemalisi kompositsioone. Toonastel kunstinäitustel astus ta üles sageli maastikumaalidega, mida iseloomustas realistlik käsitlus. Akvarellil "Viimsi“ on kunstnik hästi tabanud motiivi ja ilmastiku värvinüansse ja meeleolu. E-Kunstisalongi XXIII oksjon Viimsi, Aleksander Kulkoff E-kunstisalongis Kulkoff Aleksander
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Viimsi, Aleksander Kulkoff E-kunstisalongis

Viimsi

u 1930ndad Akvarell, paber. Ava 23,5x 34,5. Signeeritud.
Alghind: 700
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Aleksander Kulkoff (Kulkov) sündis Moskvas ning lõpetas 1914. aastal sealse Maali-, Raid- ja Ehituskunstikooli. Ometigi vaadatakse teda tugevas seoses eesti kunstieluga, sest pärast teenimist Soome sõjaväes asus Kulkoff 1918. aastal elama Eestisse. Tema edasine looming arenes ühes kohaliku kunsti üldilme ja suundadega. Siinne kunstipublik ja -kriitika võttis ta tunnustavalt vastu. Kulkoff lahkus Eestis 1944. aastal.
Tema loomingus on oluline koht välisreiside ainetel loodud töödel, kuid Eestis elades lõi peamiselt maastikumaale, portreid ja usuteemalisi kompositsioone. Toonastel kunstinäitustel astus ta üles sageli maastikumaalidega, mida iseloomustas realistlik käsitlus. Akvarellil "Viimsi“ on kunstnik hästi tabanud motiivi ja ilmastiku värvinüansse ja meeleolu.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Viimsi, Aleksander Kulkoff E-kunstisalongis

Aleksander Kulkoff Viimsi u 1930ndad Akvarell, paber Ava 23,5x 34,5 Aleksander Kulkoff (Kulkov) sündis Moskvas ning lõpetas 1914. aastal sealse Maali-, Raid- ja Ehituskunstikooli. Ometigi vaadatakse teda tugevas seoses eesti kunstieluga, sest pärast teenimist Soome sõjaväes asus Kulkoff 1918. aastal elama Eestisse. Tema edasine looming arenes ühes kohaliku kunsti üldilme ja suundadega. Siinne kunstipublik ja -kriitika võttis ta tunnustavalt vastu. Kulkoff lahkus Eestis 1944. aastal.Tema loomingus on oluline koht välisreiside ainetel loodud töödel, kuid Eestis elades lõi peamiselt maastikumaale, portreid ja usuteemalisi kompositsioone. Toonastel kunstinäitustel astus ta üles sageli maastikumaalidega, mida iseloomustas realistlik käsitlus. Akvarellil "Viimsi“ on kunstnik hästi tabanud motiivi ja ilmastiku värvinüansse ja meeleolu.

Viimsi, Aleksander Kulkoff E-kunstisalongis

Kulkoff Aleksander
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük