Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega, Tänapäeval ei ole just palju kunstnikke, kes pöörduvad traditsioonilise vaikelu ¾anri poole. Silja Salmistut võluvad just igapäevased, lihtsad asjad. Ta ehitab neist esemeist ja draperiidest ülesse omi kompositsioone. Lahendades seeläbi koloriidiprobleeme ja pakkudes vaatajale nauditava maalilise terviku. Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega võlub oma realistliku ainekäsitluse ning diskreetse värviiluga. Silja Salmistu jätkab juba “Pallase" koolkonna meistrite juures hinnas olnud natüürmordi traditsioone ning pakub omi intiimseid lahendusi. Meistriklass Ammende villas Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega, Silja Salmistu E-kunstisalongis Salmistu Silja
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega, Silja Salmistu E-kunstisalongis
Silja Salmistu (sünd 1967)

Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega

1997 Õli, lõuend
signeeritud 63 x 95
Alghind: 7500/€479
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

Tänapäeval ei ole just palju kunstnikke, kes pöörduvad traditsioonilise vaikelu ¾anri poole. Silja Salmistut võluvad just igapäevased, lihtsad asjad. Ta ehitab neist esemeist ja draperiidest ülesse omi kompositsioone. Lahendades seeläbi koloriidiprobleeme ja pakkudes vaatajale nauditava maalilise terviku.

Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega võlub oma realistliku ainekäsitluse ning diskreetse värviiluga. Silja Salmistu jätkab juba “Pallase" koolkonna meistrite juures hinnas olnud natüürmordi traditsioone ning pakub omi intiimseid lahendusi.Silja Salmistu (sünd 1967)
Sündinud 1967.a. Vastseliinas. Lõpetanud Tartu Kunstikooli 1986.a. kunstilise kujundamise erialal ja Tartu Ülikooli maali eriala 1994.a. Aastast 1994 Tartu Ülikooli maalieriala õppejõud. Näitused alates 1987 aastast (Tartu Kunstnike maja, Taani, Tallinn,Soome, Saksamaa). Elab praegu Taanis ja esineb aktiivselt sealses kunstielus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega,

Silja Salmistu (sünd 1967) Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega 1997 Õli, lõuend signeeritud 63 x 95 Alghind: 7500/€479 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 Tänapäeval ei ole just palju kunstnikke, kes pöörduvad traditsioonilise vaikelu ¾anri poole. Silja Salmistut võluvad just igapäevased, lihtsad asjad. Ta ehitab neist esemeist ja draperiidest ülesse omi kompositsioone. Lahendades seeläbi koloriidiprobleeme ja pakkudes vaatajale nauditava maalilise terviku.
Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega võlub oma realistliku ainekäsitluse ning diskreetse värviiluga. Silja Salmistu jätkab juba “Pallase" koolkonna meistrite juures hinnas olnud natüürmordi traditsioone ning pakub omi intiimseid lahendusi.

Vaikelu kartulite ja krüsanteemidega, Silja Salmistu E-kunstisalongis

Salmistu Silja
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük