Väga huvitav raamat, Aulin Aulin Rimm alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ning lõpetas 1955. aastal ERKI skulptuuri erialal. Pärast lõpetamist töötas Tartu Ülikooli kunstikabinetis ja Tartu Kunstikoolis. Rait Toompere on 1990. aastal Aulin Rimmi loomingust kirjutanud: „Rimm näitab oma teostega kadestamisväärset mitmekesisust ja tasakaalu. Autori tööde seas leidub monumentaalseid portreesid, lüürilisi ja emotsionaalseid reljeefe ning fantaasiaküllaseid ja tugeva modelleeringuga vorme. “ Käesolev teos on olnud näitusel “Aulin Rimmi skulptuurid“ Tartu kunstnike majas 1986. aastal ja on ära toodud teoste nimistikus nr, 17 all. Figuuriplastikast paistavad silma dekoratiivsed lüürilised naisaktid ja abstraktses laadis teosed Väga huvitav raamat, Aulin Rimm E-kunstisalongis Rimm Aulin
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Väga huvitav raamat, Aulin Rimm E-kunstisalongis
Aulin Rimm (1930–1999)

Väga huvitav raamat

1981. Keraamika. 32x28x42. Signatuurita.
Hind: € 4 100

Aulin Rimm alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ning lõpetas 1955. aastal ERKI skulptuuri erialal. Pärast lõpetamist töötas Tartu Ülikooli kunstikabinetis ja Tartu Kunstikoolis. Rait Toompere on 1990. aastal Aulin Rimmi loomingust kirjutanud: „Rimm näitab oma teostega kadestamisväärset mitmekesisust ja tasakaalu. Autori tööde seas leidub monumentaalseid portreesid, lüürilisi ja emotsionaalseid reljeefe ning fantaasiaküllaseid ja tugeva modelleeringuga vorme.“
Käesolev teos on olnud näitusel “Aulin Rimmi skulptuurid“ Tartu kunstnike majas 1986. aastal ja on ära toodud teoste nimistikus nr, 17 all.

Ei ole müügil


Aulin Rimm (1930–1999)
Skulptor, sündis 1930. aastal Võrumaal. Suri 1999. aastal. Alustas kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis 1949. aastal ning lõpetas ERKI 1955. aastal. 1956. aastast Kunstnike Liidu liige. Tuntud eelkõige portretistina. Varasemais teoseis üldistatud tahuline vorm asendus 1960. aastate keskel tundlikuma ja nüansirikkamaga. Figuuriplastikast paistavad silma dekoratiivsed lüürilised naisaktid ja abstraktses laadis teosed.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Väga huvitav raamat, Aulin

Aulin Rimm (1930–1999) Väga huvitav raamat 1981 Keraamika Aulin Rimm alustas kunstiõpinguid 1949. aastal Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ning lõpetas 1955. aastal ERKI skulptuuri erialal. Pärast lõpetamist töötas Tartu Ülikooli kunstikabinetis ja Tartu Kunstikoolis. Rait Toompere on 1990. aastal Aulin Rimmi loomingust kirjutanud: „Rimm näitab oma teostega kadestamisväärset mitmekesisust ja tasakaalu. Autori tööde seas leidub monumentaalseid portreesid, lüürilisi ja emotsionaalseid reljeefe ning fantaasiaküllaseid ja tugeva modelleeringuga vorme.“Käesolev teos on olnud näitusel “Aulin Rimmi skulptuurid“ Tartu kunstnike majas 1986. aastal ja on ära toodud teoste nimistikus nr, 17 all.

Väga huvitav raamat, Aulin Rimm E-kunstisalongis

Rimm Aulin
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük