Toomkirik, Miljard Kilk E-kunstisalongis Kunstnik Miljard Kilk on lõpetanud Tartu Kunstikooli ning töötanud dekoraatorina teatris Vanemuine ja laborandina Tartu Ülikooli kunstikabineti juures. Pärast seda töötas Kilk 1995. aastani Tallinnfilmi joonisfilmi lavastuskunstnikuna. Kunstimaastikul sai Kilk kuulsaks oma hüperrealistlike maalidega, milles on oluline koht sõpruskonna portreedel. Viljelenud hüperrealistlikku linnavaadet ning loonud figuurikompositsioone ja fantastika sugemetega maale Toomkirik, Miljard Kilk E-kunstisalongis Kilk Miljard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Toomkirik, Miljard Kilk E-kunstisalongis
Miljard Kilk (sünd 1957)

Toomkirik

2003 Õli, lõuend. 87x65
Alghind: € 2700€, lõpphind: € 2 700
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Kunstnik Miljard Kilk on lõpetanud Tartu Kunstikooli ning töötanud dekoraatorina teatris Vanemuine ja laborandina Tartu Ülikooli kunstikabineti juures. Pärast seda töötas Kilk 1995. aastani Tallinnfilmi joonisfilmi lavastuskunstnikuna. Kunstimaastikul sai Kilk kuulsaks oma hüperrealistlike maalidega, milles on oluline koht sõpruskonna portreedel.Miljard Kilk (sünd 1957)
Maalikunstnik Miljard Kilk sündis 1957. aastal Tartus. Lõpetas Tartu Kunstikooli naha kunstilise kujundamise erialal 1976. aastal. Töötas aastatel 1976-77 Vanemuise dekoraatorina ja 1979-81 Tartu Ülikooli kunstikabineti laborandina, hiljem olnud peamiselt vabakunstnik ning aastani 1995 Tallinnfilmi joonisfilmi lavastuskunstnik. Aastast 1983. on Kilk Kunstnike Liidu liige.Alustas lavastuslike slaidimaalidega, milles on oluline koht sõpruskonnakaaslaste portreedel. Viljelenud hüperrealistlikku linnavaadet ning loonud figuurikompositsioone ja fantastika sugemetega maale.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Toomkirik, Miljard Kilk E-kunstisalongis

Miljard Kilk (sünd 1957) Toomkirik 2003 Õli, lõuend 87x65 Alghind: € 2700€, lõpphind: € 2 700 38 Kunstnik Miljard Kilk on lõpetanud Tartu Kunstikooli ning töötanud dekoraatorina teatris Vanemuine ja laborandina Tartu Ülikooli kunstikabineti juures. Pärast seda töötas Kilk 1995. aastani Tallinnfilmi joonisfilmi lavastuskunstnikuna. Kunstimaastikul sai Kilk kuulsaks oma hüperrealistlike maalidega, milles on oluline koht sõpruskonna portreedel.

Toomkirik, Miljard Kilk E-kunstisalongis

Kilk Miljard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük