Tiigi tänav Veski, Arno Arno Kalberg sündis 1927. aastal Tallinnas. Õppis Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis. Alates 1952. aastast oli kunstniku kodulinnaks Tartu, kus Kalberg töötas Kaubandusinventari Tehase kunstnikuna. Eesti Kirjakunstnike ühingu liikmena osales Kalberg vabariiklikel ja rahvusvahelistel näitustel. Kunstniku meelistehnikaks oli värviline eksliibris. Loe lisaks Tiigi tänav. Veski, Arno Kalberg E-kunstisalongis Kalberg Arno
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tiigi tänav. Veski, Arno Kalberg E-kunstisalongis
Arno Kalberg (1927–1999)

Tiigi tänav. Veski

1962. Õli, lõuend. 47x66,5. Signatuuriga
Alghind: € €850, lõpphind: € 850
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Arno Kalberg sündis 1927. aastal Tallinnas. Õppis Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis. Alates 1952. aastast oli kunstniku kodulinnaks Tartu, kus Kalberg töötas Kaubandusinventari Tehase kunstnikuna. Eesti Kirjakunstnike ühingu liikmena osales Kalberg vabariiklikel ja rahvusvahelistel näitustel. Kunstniku meelistehnikaks oli värviline eksliibris.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tiigi tänav Veski, Arno

Arno Kalberg (1927–1999) Tiigi tänav Veski 1962 Arno Kalberg sündis 1927. aastal Tallinnas. Õppis Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis. Alates 1952. aastast oli kunstniku kodulinnaks Tartu, kus Kalberg töötas Kaubandusinventari Tehase kunstnikuna. Eesti Kirjakunstnike ühingu liikmena osales Kalberg vabariiklikel ja rahvusvahelistel näitustel. Kunstniku meelistehnikaks oli värviline eksliibris.

Tiigi tänav. Veski, Arno Kalberg E-kunstisalongis

Kalberg Arno
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük