Talvine jõevaade, Nikolai Jasnetski Nikolai Jasnetski õppis Pallases aastatel 1928-1939 kunstnik Nikolai Triigi ateljees. 1937. aastal lõpetas ta joonistusõpetajate kursused. Seejärel töötas ta Narvas joonistusõpetajana ning hiljem pikki aastaid Tartu Kunstimuuseumis maalirestauraatorina. Tänases päevas on Jasnetski looming vajunud ülekohtuselt unustuste hõlma. Tema meelisteemadeks olid portreed ja maastikud. Maalil "Talvine jõevaade“ on tunda pallasliku maalikooli mõjutusi, millele on omane maalilisus ning peen valgus-varju kasutamine. Tema töös on hästi tabatud aastaajale omane meeleolu. Jasnetski pintslikäsitlus on impressionistlikult tundlik ning tema töödele on iseloomulik maaliline vabadus. Motiiv võib pärineda Emajõe luhalt, kus kunstnik sageli maalimas käis. Maalis maastikke, portreid Talvine jõevaade, Nikolai Jasnetski E-kunstisalongis Jasnetski Nikolai
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Talvine jõevaade, Nikolai Jasnetski E-kunstisalongis

Talvine jõevaade

1960-1970ndad Õli, papp. 43,5x 55. Signeeritud. Originaalraamiga.
Alghind: 750
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Nikolai Jasnetski õppis Pallases aastatel 1928-1939 kunstnik Nikolai Triigi ateljees. 1937. aastal lõpetas ta joonistusõpetajate kursused. Seejärel töötas ta Narvas joonistusõpetajana ning hiljem pikki aastaid Tartu Kunstimuuseumis maalirestauraatorina. Tänases päevas on Jasnetski looming vajunud ülekohtuselt unustuste hõlma.
Tema meelisteemadeks olid portreed ja maastikud. Maalil "Talvine jõevaade“ on tunda pallasliku maalikooli mõjutusi, millele on omane maalilisus ning peen valgus-varju kasutamine. Tema töös on hästi tabatud aastaajale omane meeleolu. Jasnetski pintslikäsitlus on impressionistlikult tundlik ning tema töödele on iseloomulik maaliline vabadus. Motiiv võib pärineda Emajõe luhalt, kus kunstnik sageli maalimas käis.Nikolai Jasnetski
NIKOLAI JASNETSKI (1909-1987) õppis kunsti "Pallases" 1928-1939 kunstnik Nikolai Triigi ateljees. 1937. aastal lõpetas ta joonistusõpetajate kursused. Töötas joonistusõpetajana Narvas. Mobiliseeriti Punaarmeesse. Töötas aastakümneid Tartu Kunstimuuseumis maalirestauraatorina. Juhendas isetegevuslikke kunstiringe. Maalis maastikke, portreid.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talvine jõevaade, Nikolai Jasnetski

Nikolai Jasnetski Talvine jõevaade 1960-1970ndad Õli, papp 43,5x 55 Nikolai Jasnetski õppis Pallases aastatel 1928-1939 kunstnik Nikolai Triigi ateljees. 1937. aastal lõpetas ta joonistusõpetajate kursused. Seejärel töötas ta Narvas joonistusõpetajana ning hiljem pikki aastaid Tartu Kunstimuuseumis maalirestauraatorina. Tänases päevas on Jasnetski looming vajunud ülekohtuselt unustuste hõlma.Tema meelisteemadeks olid portreed ja maastikud. Maalil "Talvine jõevaade“ on tunda pallasliku maalikooli mõjutusi, millele on omane maalilisus ning peen valgus-varju kasutamine. Tema töös on hästi tabatud aastaajale omane meeleolu. Jasnetski pintslikäsitlus on impressionistlikult tundlik ning tema töödele on iseloomulik maaliline vabadus. Motiiv võib pärineda Emajõe luhalt, kus kunstnik sageli maalimas käis.

Talvine jõevaade, Nikolai Jasnetski E-kunstisalongis

Jasnetski Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük