Tallinna Rocca Al Mare Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst. 05 Tallinna Rocca Al Mare galeriis on alates 08. 08 avatud dekoratiivkunsti näitus.
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Tallinna Rocca Al Mare galeriis on alates 08.08 avatud dekoratiivkunsti näitus.

Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst.

Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst.

Originaalsete lõuendile maalitud akrüülmaalide seast leiab sobiva teema ja koloriidiga pilte nii laste- kui magamistuppa ja mujalegi. Tartus tegutsevate kunstnike Kadi Kiho, Merike Läte, Tuuli Kotka, Vivian Vaheri ja Sille Seeri maalidel on nii realistlikke kui abstraktseid vaateid, samuti natüürmorte. Esitletud maalid on eelkõige sisekujunduselemendid, mitte investeerimisobjektid.
Kunstiteadlane Enriko Talvistu on iseloomustanud dekoratiivkunsti nii: href="http://www.postimees.ee/260505/tartu_postimees/kultuur/166743.php">http://www.postimees.ee/260505/tartu_postimees/kultuur/166743.php


Näitus jääb avatuks kuni 21.08.05.


Viimati lisatud teosed



Otsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi



  —  

Vaata teemade järgi



Kunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna Rocca Al Mare

Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst Originaalsete lõuendile maalitud akrüülmaalide seast leiab sobiva teema ja koloriidiga pilte nii laste- kui magamistuppa ja mujalegi Eksponeeritud dekoratiivkunst annab võimaluse meeldiv taies koju muretseda odavama hinnaga, kui seda on tavapärane näitusekunst.

Tallinna Rocca Al Mare galeriis on alates 08. 08 avatud dekoratiivkunsti näitus.

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük