Tallinn, Viruvärav, Esko Lepp Esko Lepp tudeeris nii Tallinna, Tartu kui Moskva kunstikoolides, mis kujundasid temast mitmekülgse graafiku. Kunstnik valdas erinevaid tehnikaid ning lõi peamiselt romantilisi maatikke ning linnavaateid. Kui loometee esimesel kümnendil oli tema loomingule omane rangem käsitluslaad, siis alates 1950. aastatest muutust see järjest poeetilisemaks ja lüürilisemaks. Lepp omandas omanäolise vaatenurga ümbritsevale, konkreetse motiivi jäädvustamiseks otsis ta enda jaoks kõige põnevama rakursi ning asus sellega tööle. Viimase heaks näiteks on ka antud kaks graafilist lehte “Tallinn Toompealt" ja “Tallinn. Viruvärav". Kunstnik kujundas aastatega talle omase ning äratuntava käekirja, mille joontest peegeldub küll mehelikku kindlust, kuid mille üldmuljest õhkub meelelisust ning mõtlikkust. E-Kunstisalongi XXIII oksjon Tallinn, Viruvärav, Esko Lepp E-kunstisalongis Lepp Esko
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tallinn, Viruvärav, Esko Lepp E-kunstisalongis

Tallinn, Viruvärav

1960 Puugravüür, paber Plm 17,6 x 23,5
Alghind: 6 000/ € 383
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Esko Lepp tudeeris nii Tallinna, Tartu kui Moskva kunstikoolides, mis kujundasid temast mitmekülgse graafiku. Kunstnik valdas erinevaid tehnikaid ning lõi peamiselt romantilisi maatikke ning linnavaateid. Kui loometee esimesel kümnendil oli tema loomingule omane rangem käsitluslaad, siis alates 1950. aastatest muutust see järjest poeetilisemaks ja lüürilisemaks.
Lepp omandas omanäolise vaatenurga ümbritsevale, konkreetse motiivi jäädvustamiseks otsis ta enda jaoks kõige põnevama rakursi ning asus sellega tööle. Viimase heaks näiteks on ka antud kaks graafilist lehte “Tallinn Toompealt" ja “Tallinn. Viruvärav". Kunstnik kujundas aastatega talle omase ning äratuntava käekirja, mille joontest peegeldub küll mehelikku kindlust, kuid mille üldmuljest õhkub meelelisust ning mõtlikkust.Esko Lepp
Elas aastatel 1906-1977. Õppis 1935-1940 Tallinnas Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja tarbegraafikat. Täiendas end 1940-1941 Tartus K. Mäe nim. Riigi Kõrgemas Kunstikoolis. A-st 1944 KL-i liige.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinn, Viruvärav, Esko Lepp

Esko Lepp Tallinn, Viruvärav 1960 Puugravüür, paber Plm 17,6 x 23,5 Alghind: 6 000/ € 383 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Esko Lepp tudeeris nii Tallinna, Tartu kui Moskva kunstikoolides, mis kujundasid temast mitmekülgse graafiku. Kunstnik valdas erinevaid tehnikaid ning lõi peamiselt romantilisi maatikke ning linnavaateid. Kui loometee esimesel kümnendil oli tema loomingule omane rangem käsitluslaad, siis alates 1950. aastatest muutust see järjest poeetilisemaks ja lüürilisemaks. Lepp omandas omanäolise vaatenurga ümbritsevale, konkreetse motiivi jäädvustamiseks otsis ta enda jaoks kõige põnevama rakursi ning asus sellega tööle. Viimase heaks näiteks on ka antud kaks graafilist lehte “Tallinn Toompealt" ja “Tallinn. Viruvärav". Kunstnik kujundas aastatega talle omase ning äratuntava käekirja, mille joontest peegeldub küll mehelikku kindlust, kuid mille üldmuljest õhkub meelelisust ning mõtlikkust.

Tallinn, Viruvärav, Esko Lepp E-kunstisalongis

Lepp Esko
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük