Tallinn Toompealt, Esko Lepp Esko Lepp tudeeris nii Tallinna, Tartu kui Moskva kunstikoolides, mis kujundasid temast mitmekülgse graafiku. Kunstnik valdas erinevaid tehnikaid ning lõi peamiselt romantilisi maatikke ning linnavaateid. Kui loometee esimesel kümnendil oli tema loomingule omane rangem käsitluslaad, siis alates 1950. aastatest muutust see järjest poeetilisemaks ja lüürilisemaks. Lepp omandas omanäolise vaatenurga ümbritsevale, konkreetse motiivi jäädvustamiseks otsis ta enda jaoks kõige põnevama rakursi ning asus sellega tööle. Viimase heaks näiteks on ka antud kaks graafilist lehte “Tallinn Toompealt" ja “Tallinn. Viruvärav". Kunstnik kujundas aastatega talle omase ning äratuntava käekirja, mille joontest peegeldub küll mehelikku kindlust, kuid mille üldmuljest õhkub meelelisust ning mõtlikkust. 2009 kell 15 Tallinn Toompealt, Esko Lepp E-kunstisalongis Lepp Esko
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tallinn Toompealt, Esko Lepp E-kunstisalongis
Esko Lepp (1906-1977)

Tallinn Toompealt

1958 Puugravüür, paber Plm 18 x 23,5
Alghind: € 6000/€383
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Esko Lepp tudeeris nii Tallinna, Tartu kui Moskva kunstikoolides, mis kujundasid temast mitmekülgse graafiku. Kunstnik valdas erinevaid tehnikaid ning lõi peamiselt romantilisi maatikke ning linnavaateid. Kui loometee esimesel kümnendil oli tema loomingule omane rangem käsitluslaad, siis alates 1950. aastatest muutust see järjest poeetilisemaks ja lüürilisemaks.
Lepp omandas omanäolise vaatenurga ümbritsevale, konkreetse motiivi jäädvustamiseks otsis ta enda jaoks kõige põnevama rakursi ning asus sellega tööle. Viimase heaks näiteks on ka antud kaks graafilist lehte “Tallinn Toompealt" ja “Tallinn. Viruvärav". Kunstnik kujundas aastatega talle omase ning äratuntava käekirja, mille joontest peegeldub küll mehelikku kindlust, kuid mille üldmuljest õhkub meelelisust ning mõtlikkust.Esko Lepp (1906-1977)
Elas aastatel 1906-1977. Õppis 1935-1940 Tallinnas Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja tarbegraafikat. Täiendas end 1940-1941 Tartus K. Mäe nim. Riigi Kõrgemas Kunstikoolis. A-st 1944 KL-i liige.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinn Toompealt, Esko Lepp

Esko Lepp (1906-1977) Tallinn Toompealt 1958 Puugravüür, paber Plm 18 x 23,5 Alghind: € 6000/€383 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Esko Lepp tudeeris nii Tallinna, Tartu kui Moskva kunstikoolides, mis kujundasid temast mitmekülgse graafiku. Kunstnik valdas erinevaid tehnikaid ning lõi peamiselt romantilisi maatikke ning linnavaateid. Kui loometee esimesel kümnendil oli tema loomingule omane rangem käsitluslaad, siis alates 1950. aastatest muutust see järjest poeetilisemaks ja lüürilisemaks. Lepp omandas omanäolise vaatenurga ümbritsevale, konkreetse motiivi jäädvustamiseks otsis ta enda jaoks kõige põnevama rakursi ning asus sellega tööle. Viimase heaks näiteks on ka antud kaks graafilist lehte “Tallinn Toompealt" ja “Tallinn. Viruvärav". Kunstnik kujundas aastatega talle omase ning äratuntava käekirja, mille joontest peegeldub küll mehelikku kindlust, kuid mille üldmuljest õhkub meelelisust ning mõtlikkust.

Tallinn Toompealt, Esko Lepp E-kunstisalongis

Lepp Esko
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük