Tähelepanu! Navitrolla töö Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kuns. . Kuna Navitrolla originaalmaale on väga raske kunstisõpradel enda kogusse hankida, siis on tegemist tõelise maiuspalaga Tähelepanu! Navitrolla töö
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Tähelepanu! Navitrolla töö

Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kuns..

Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kunstimüüjana oleme tihti kuulnud küsimust: "Kas Navitrolla üldse maalib ise?" Selle tõestuseks, et see tõesti nii on, õnnestus peale pikki läbirääkimisi saada kuulujuttude ümberlükkamiseks nõusse tiheda töögraafikuga ja palju välismaal viibiv kunstnik. Navitrolla lõpetab oma suureformaadilise ¹edöövri "Enne maandumist" avalikkuse ees E-kunstisalongis, Rocca al Mare kaubanduskeskuses neljapäeval 29. märtsil kell 15.00. Nimetatud töö läheb sel kevadel ka E-kunstisalongi oksjonil enampakkumisele. Kuna Navitrolla originaalmaale on väga raske kunstisõpradel enda kogusse hankida, siis on tegemist tõelise maiuspalaga.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tähelepanu! Navitrolla töö

Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid Kunstimüüjana oleme tihti kuulnud küsimust: "Kas Navitrolla üldse maalib ise?" Selle tõestuseks, et see tõesti nii on, õnnestus peale pikki läbirääkimisi saada kuulujuttude ümberlükkamiseks nõusse tiheda töögraafikuga ja palju välismaal viibiv kunstnik Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kuns..

Tähelepanu! Navitrolla töö

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük