Tähelepanu! Navitrolla töö Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kuns. . Kuna Navitrolla originaalmaale on väga raske kunstisõpradel enda kogusse hankida, siis on tegemist tõelise maiuspalaga Tähelepanu! Navitrolla töö
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Tähelepanu! Navitrolla töö

Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kuns..

Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kunstimüüjana oleme tihti kuulnud küsimust: "Kas Navitrolla üldse maalib ise?" Selle tõestuseks, et see tõesti nii on, õnnestus peale pikki läbirääkimisi saada kuulujuttude ümberlükkamiseks nõusse tiheda töögraafikuga ja palju välismaal viibiv kunstnik. Navitrolla lõpetab oma suureformaadilise ¹edöövri "Enne maandumist" avalikkuse ees E-kunstisalongis, Rocca al Mare kaubanduskeskuses neljapäeval 29. märtsil kell 15.00. Nimetatud töö läheb sel kevadel ka E-kunstisalongi oksjonil enampakkumisele. Kuna Navitrolla originaalmaale on väga raske kunstisõpradel enda kogusse hankida, siis on tegemist tõelise maiuspalaga.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tähelepanu! Navitrolla töö

Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid Kunstimüüjana oleme tihti kuulnud küsimust: "Kas Navitrolla üldse maalib ise?" Selle tõestuseks, et see tõesti nii on, õnnestus peale pikki läbirääkimisi saada kuulujuttude ümberlükkamiseks nõusse tiheda töögraafikuga ja palju välismaal viibiv kunstnik Navitrolla on Eesti üks praeguse aja edukaimaid maalikunstnikke, kes ei jäta külmaks kedagi - tal on palju andunud fänne, kuid on ka temasse mitte nii heatahtlikult suhtujaid. Kuns..

Tähelepanu! Navitrolla töö

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük