Sügisoksjon Täname südamest kõiki, kes aitasid kaasa meie sügisoksjoni väga edukale toimumisele! Aitäh neile, kes meid varustasid suurepäraste teostega, superpublikule nii saalis kui ka telefoni ja veebi teel osalejatele. Uute kohtumisteni! Eduard Maaser "Tartu vaade kapsapõlluga" IX 1950 Sügisoksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Sügisoksjon

Täname südamest kõiki, kes aitasid kaasa meie sügisoksjoni väga edukale toimumisele! Aitäh neile, kes meid varustasid suurepäraste teostega, superpublikule nii saalis kui ka telefoni ja veebi teel osalejatele.
Uute kohtumisteni!

Sügisoksjon
Eduard Maaser "Tartu vaade kapsapõlluga" IX 1950


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügisoksjon

Eduard Maaser "Tartu vaade kapsapõlluga" IX 1950 Täname südamest kõiki, kes aitasid kaasa meie sügisoksjoni väga edukale toimumisele! Aitäh neile, kes meid varustasid suurepäraste teostega, superpublikule nii saalis kui ka telefoni ja veebi teel osalejatele.Uute kohtumisteni!

Sügisoksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük