Sügisene kallas, Priidu Aavik Priidu Aavik alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning lõpetas 1938. aastal kunstikooli Pallas Nikolai Triigi õpilasena. Aasta pärast lõpetamist viibis ta ka täiendusreisil Pariisis, mis veel tugevamalt kinnitas tema loometee edasised suunad. Aavikust kujunes nii hinnatud kunstnik kui ka Eesti kunstielus kaasarääkija. Maastik ja selle erinevad ilmed on olnud Priidu Aaviku suurimaks inspiratsiooniallikaks. Erilise tundlikkuse ja impulsiivsuse saavutas ta oma loomingus 1960ndate algul, mil kunstnik viibis korduvalt pikematel loomingulistel ekspeditsioonidel nii maismaal kui merel. Näitused aastast 1938 Sügisene kallas, Priidu Aavik E-kunstisalongis Aavik Priidu
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sügisene kallas, Priidu Aavik E-kunstisalongis
Priidu Aavik (1905 - 1991)

Sügisene kallas

1960. Õli, lõuend. 65x92. Signatuuriga. Säilinud originaalraam.
Hind: € 5 760 raamitud

Priidu Aavik alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning lõpetas 1938. aastal kunstikooli Pallas Nikolai Triigi õpilasena. Aasta pärast lõpetamist viibis ta ka täiendusreisil Pariisis, mis veel tugevamalt kinnitas tema loometee edasised suunad. Aavikust kujunes nii hinnatud kunstnik kui ka Eesti kunstielus kaasarääkija.
Maastik ja selle erinevad ilmed on olnud Priidu Aaviku suurimaks inspiratsiooniallikaks. Erilise tundlikkuse ja impulsiivsuse saavutas ta oma loomingus 1960ndate algul, mil kunstnik viibis korduvalt pikematel loomingulistel ekspeditsioonidel nii maismaal kui merel.

Soovin broneerida


Priidu Aavik (1905 - 1991)
Elas aastatel 1905-1991. Õppis aastal 1920 Ants Laikmaa Ateljeekoolis. Asus 1934.a. õppima Pallasesse, mille lõpetas 1938.a. Nikolai Triigi õpilasena. Täiendas ennast Pariisi 1939.a. Näitused aastast 1938.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügisene kallas, Priidu Aavik

Priidu Aavik (1905 - 1991) Sügisene kallas 1960 Õli, lõuend Priidu Aavik alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning lõpetas 1938. aastal kunstikooli Pallas Nikolai Triigi õpilasena. Aasta pärast lõpetamist viibis ta ka täiendusreisil Pariisis, mis veel tugevamalt kinnitas tema loometee edasised suunad. Aavikust kujunes nii hinnatud kunstnik kui ka Eesti kunstielus kaasarääkija. Maastik ja selle erinevad ilmed on olnud Priidu Aaviku suurimaks inspiratsiooniallikaks. Erilise tundlikkuse ja impulsiivsuse saavutas ta oma loomingus 1960ndate algul, mil kunstnik viibis korduvalt pikematel loomingulistel ekspeditsioonidel nii maismaal kui merel.

Sügisene kallas, Priidu Aavik E-kunstisalongis

Aavik Priidu
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük