Sügisene, Jüri Marran E-kunstisalongis Kunstihariduse omandas Marran 1962-1967 Erich ja Melanie Arraku ateljeekoolis Tartus. Lisaks maaliloomingule on kunstnik illustreerinud raamatuid ja kavandanud lavakostüüme. Jüri Marran on ise öelnud: "Maalimiskirg on parandamatu haigus, mis sunnib ilmsüütu ohvri ennast päevast päeva piinama, olema meeleheitel oma saamatuse pärast ja keskmiselt kaks korda aastas olema "loomingulises depressioonis“. On muidugi ka helgeid hetki, kus hetkelises meelesegaduses tundub, et nüüd oled millegi korralikuga hakkama saanud. Kahjuks võib järgmine hommik illusiooni purustada. “ Näitustel esinenud aastast 1965 Sügisene, Jüri Marran E-kunstisalongis Marran Jüri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sügisene, Jüri Marran E-kunstisalongis
Jüri Marran (sünd 1937)

Sügisene

1986 Õli, masoniit. Signatuuriga. 65x81
Alghind: € 675€, lõpphind: € 675
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Kunstihariduse omandas Marran 1962-1967 Erich ja Melanie Arraku ateljeekoolis Tartus. Lisaks maaliloomingule on kunstnik illustreerinud raamatuid ja kavandanud lavakostüüme. Jüri Marran on ise öelnud: "Maalimiskirg on parandamatu haigus, mis sunnib ilmsüütu ohvri ennast päevast päeva piinama, olema meeleheitel oma saamatuse pärast ja keskmiselt kaks korda aastas olema "loomingulises depressioonis“. On muidugi ka helgeid hetki, kus hetkelises meelesegaduses tundub, et nüüd oled millegi korralikuga hakkama saanud. Kahjuks võib järgmine hommik illusiooni purustada.“Jüri Marran (sünd 1937)
Sündinud 1937. aastal Tartus. Õppinud 1956. aastast Tartu Ülikoolis, lõpetas selle 1961 füüsika erialal. Kunstihariduse omandas 1962-1967 Melanie ja Erich Aarraku ateljeekoolis Tartus. Viljelenud värviküllast lille- ja figuurimaali, portreed ja abstraktset kompositsiooni. Teinud ka raamatuillustratsioone ja kavandanud lavakostüüme.Näitustel esinenud aastast 1965.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügisene, Jüri Marran E-kunstisalongis

Jüri Marran (sünd 1937) Sügisene 1986 Õli, masoniit Signatuuriga Kunstihariduse omandas Marran 1962-1967 Erich ja Melanie Arraku ateljeekoolis Tartus. Lisaks maaliloomingule on kunstnik illustreerinud raamatuid ja kavandanud lavakostüüme. Jüri Marran on ise öelnud: "Maalimiskirg on parandamatu haigus, mis sunnib ilmsüütu ohvri ennast päevast päeva piinama, olema meeleheitel oma saamatuse pärast ja keskmiselt kaks korda aastas olema "loomingulises depressioonis“. On muidugi ka helgeid hetki, kus hetkelises meelesegaduses tundub, et nüüd oled millegi korralikuga hakkama saanud. Kahjuks võib järgmine hommik illusiooni purustada.“

Sügisene, Jüri Marran E-kunstisalongis

Marran Jüri
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük