Strandhof, Karl Aleksander Von K. Winkler oli 20. sajandi algul Tallinnas üks põhilisi kunsti-õpetajaid, kelle käe all omandasid akvarelli oskusi mitmed tulevased kunstnikud. Winkleri laad on realistlik, ta maalib akvarelli küllalt värskelt, tuues töödesse vabamat maalilisust. Kunstnik jäädvustas oma motiive sageli otse looduses ja suunas ka oma õpilasi vabaõhumaali juurde. Winkleri põhiline teemadering on linnavaated ja maastikud. "Strandhof" näitab kunstniku head tehnikavaldamist, piisavat vabadust ja loomingulisust motiivi jäädvustamisel. 2003 Strandhof, Karl Aleksander Von Winkler E-kunstisalongis Winkler Karl Aleksander Von
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Strandhof, Karl Aleksander Von Winkler E-kunstisalongis

Strandhof

1898 Akvarell, paber. Ava: 26,8x18,2. Signatuuriga.
Alghind: € 12000/€767
10. Meistrimärk
23.10.2003 Mustpeade Maja

K. Winkler oli 20. sajandi algul Tallinnas üks põhilisi kunsti-õpetajaid, kelle käe all omandasid akvarelli oskusi mitmed tulevased kunstnikud. Winkleri laad on realistlik, ta maalib akvarelli küllalt värskelt, tuues töödesse vabamat maalilisust. Kunstnik jäädvustas oma motiive sageli otse looduses ja suunas ka oma õpilasi vabaõhumaali juurde. Winkleri põhiline teemadering on linnavaated ja maastikud. "Strandhof" näitab kunstniku head tehnikavaldamist, piisavat vabadust ja loomingulisust motiivi jäädvustamisel.Karl Aleksander Von Winkler (1860-1911)
Maalikunstnik,
sündinud 1860 Tallinnas, surnud 1911 Dresdenis. Õppis ülikooli ajalR.J. von zur Mühleni juures joonistamist. Täiendas end 1889-90 Berliinismaastikumaalija H.Eschke ja Lausanne´`is akvarellist G.Way juures. Töötaspms.akvarelliõpetajana. Aastast 1904 Müncheni Akvarellistide Ühingu liige.
Loonud linna- ja maastikuvaateid. Paremikule on omased tundeküllus ja varjundirikas koloriit.
Näitused aastast 1893.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Strandhof, Karl Aleksander Von

Karl Aleksander Von Winkler (1860-1911) Strandhof 1898 Akvarell, paber Ava: 26,8x18,2 K. Winkler oli 20. sajandi algul Tallinnas üks põhilisi kunsti-õpetajaid, kelle käe all omandasid akvarelli oskusi mitmed tulevased kunstnikud. Winkleri laad on realistlik, ta maalib akvarelli küllalt värskelt, tuues töödesse vabamat maalilisust. Kunstnik jäädvustas oma motiive sageli otse looduses ja suunas ka oma õpilasi vabaõhumaali juurde. Winkleri põhiline teemadering on linnavaated ja maastikud. "Strandhof" näitab kunstniku head tehnikavaldamist, piisavat vabadust ja loomingulisust motiivi jäädvustamisel.

Strandhof, Karl Aleksander Von Winkler E-kunstisalongis

Winkler Karl Aleksander Von
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük