Poiss raamatuga, Richard Kivit Raamatu- ja tarbegraafik Richard Kivit lahkus Eestist 1944. aastal, millest tulenevalt jäi tema edasine tegevus kohalikule kunstipublikule suuresti teadmata. Seetõttu on üsna haruldane kohata siinsel kunstiturul tema teoseid, eriti arvestades seda, et oma loomingus keskendus ta peamiselt illustratsioonidele ja eksliibristele. Kivit sündis Tartus ja sai oma esimese kunstihariduse R. J. Von zur Mühleni juures Tartu Saksa Käsitööliste Seltsi joonistuskursustel. 1921-1922 täiendas ta end Berliinis akvarelli ja graafika alal. Pärast kodumaalt lahkumist töötas ta Lääne-Saksamaal kirjastuse Herba & Schneider illustraatorina. Richard Kivitile on iseloomulik lihtne jutustav laad, mis nähtub ka akvarellilt "Poiss raamatuga". Valitud motiiv on sümboolne, kuna raamatud moodustasid olulise ning märkimisväärse osa kunstniku elust. aastal ning töötas Lääne-Saksamaal Herba & Schneider'i kirjastuse illustraatorina ning Stuttgardi ja Karlsruhe loodusmuuseumi joonestajana Poiss raamatuga, Richard Kivit E-kunstisalongis Kivit Richard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Poiss raamatuga, Richard Kivit E-kunstisalongis
Richard Kivit (1888-1981)

Poiss raamatuga

1920-1930ndad Akvarell, gua¹¹ lm 63,5 x 49,3. Signatuuriga
Alghind: € 620, lõpphind: € 780
27. E-Kunstisalongi XXVII oksjon
27.11.2011 kell 15.00 Tartu galeriis

Raamatu- ja tarbegraafik Richard Kivit lahkus Eestist 1944. aastal, millest tulenevalt jäi tema edasine tegevus kohalikule kunstipublikule suuresti teadmata. Seetõttu on üsna haruldane kohata siinsel kunstiturul tema teoseid, eriti arvestades seda, et oma loomingus keskendus ta peamiselt illustratsioonidele ja eksliibristele.
Kivit sündis Tartus ja sai oma esimese kunstihariduse R. J. Von zur Mühleni juures Tartu Saksa Käsitööliste Seltsi joonistuskursustel. 1921-1922 täiendas ta end Berliinis akvarelli ja graafika alal. Pärast kodumaalt lahkumist töötas ta Lääne-Saksamaal kirjastuse Herba & Schneider illustraatorina.
Richard Kivitile on iseloomulik lihtne jutustav laad, mis nähtub ka akvarellilt "Poiss raamatuga". Valitud motiiv on sümboolne, kuna raamatud moodustasid olulise ning märkimisväärse osa kunstniku elust.Richard Kivit (1888-1981)
Raamatu- ja tarbegraafik, sündinud 1888. aastal Tartus, surnud 1981. aastal Saksamaa LV-s. Õppis 1904-5 R. J. von zur Mühleni juhendusel Tartu Saksa Käsitööliste Seltsi joonistuskursustel. Töötas Tartus joonistusõpetajana. Täiendas end 1921-22 Berliinis akvarelli ja graafika alal. Lahkus Eestist 1944. aastal ning töötas Lääne-Saksamaal Herba & Schneider'i kirjastuse illustraatorina ning Stuttgardi ja Karlsruhe loodusmuuseumi joonestajana.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Poiss raamatuga, Richard Kivit

Richard Kivit (1888-1981) Poiss raamatuga 1920-1930ndad Akvarell, gua¹¹ lm 63,5 x 49,3 Signatuuriga Alghind: € 620, lõpphind: € 780 27 Raamatu- ja tarbegraafik Richard Kivit lahkus Eestist 1944. aastal, millest tulenevalt jäi tema edasine tegevus kohalikule kunstipublikule suuresti teadmata. Seetõttu on üsna haruldane kohata siinsel kunstiturul tema teoseid, eriti arvestades seda, et oma loomingus keskendus ta peamiselt illustratsioonidele ja eksliibristele.Kivit sündis Tartus ja sai oma esimese kunstihariduse R. J. Von zur Mühleni juures Tartu Saksa Käsitööliste Seltsi joonistuskursustel. 1921-1922 täiendas ta end Berliinis akvarelli ja graafika alal. Pärast kodumaalt lahkumist töötas ta Lääne-Saksamaal kirjastuse Herba & Schneider illustraatorina. Richard Kivitile on iseloomulik lihtne jutustav laad, mis nähtub ka akvarellilt "Poiss raamatuga". Valitud motiiv on sümboolne, kuna raamatud moodustasid olulise ning märkimisväärse osa kunstniku elust.

Poiss raamatuga, Richard Kivit E-kunstisalongis

Kivit Richard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük