Perekond, Ernst Tiido E-kunstisalongis Ernst Tiido astus “Pallasesse" 1939. aastal, tema graafikaõpetajateks olid Arkadio Laigo ja Ado Vabbe. 1946. aastal lõpetas kunstnik Tartu Riikliku Kunstiinstituudi. Tema loomingu iseloomustamiseks on ikka kasutatud epiteete tundlik ja poeetiline. Tiido viljeles erinevaid sügavtrükitehnikaid ning tema lehed paistavad silma varjundirikka toonalsusega. Kunstnik on enim tuntud kui linnapiltide ja maastikuvaadete meister. Töö “Perekond" on oma teemalt küllaltki eriline kunstniku loomingus, antud ainese juurde pöördub Tiido taas 1948. aastal. Huvitavama lahenduse on saanud aga just meistri varasem, veel õpingu ajal valminud leht. E-Kunstisalongi XXIII oksjon Perekond, Ernst Tiido E-kunstisalongis Tiido Ernst
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Perekond, Ernst Tiido E-kunstisalongis

Perekond

1942 Kuivnõel, paber. Plaat: 36,6 X 30,7
Signatuuriga.
Alghind: 8 000/ € 511
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Ernst Tiido astus “Pallasesse" 1939. aastal, tema graafikaõpetajateks olid Arkadio Laigo ja Ado Vabbe. 1946. aastal lõpetas kunstnik Tartu Riikliku Kunstiinstituudi. Tema loomingu iseloomustamiseks on ikka kasutatud epiteete tundlik ja poeetiline. Tiido viljeles erinevaid sügavtrükitehnikaid ning tema lehed paistavad silma varjundirikka toonalsusega. Kunstnik on enim tuntud kui linnapiltide ja maastikuvaadete meister.

Töö “Perekond" on oma teemalt küllaltki eriline kunstniku loomingus, antud ainese juurde pöördub Tiido taas 1948. aastal. Huvitavama lahenduse on saanud aga just meistri varasem, veel õpingu ajal valminud leht.Ernst Tiido
Graafik Ernst Tiido sündis 1913. aastal Tartus. Suri 1957. aastal Tartus. Astus Pallasesse 1939. aastal, tema graafikaõpetajateks olid Arkadio Laigo ja Ado Vabbe. 1946. aastal lõpetas kunstnik Tartu Riikliku Kunstiinstituudi. Töötas 1947–1949 samas graafikaõppejõuna, seejärel oli vabakunstnik. Kunstnike Liidu liige alates 1946. aastast.Tema loomingu iseloomustamiseks on ikka kasutatud epiteete tundlik ja poeetiline. Tiido viljeles erinevaid sügavtrükitehnikaid ning tema lehed paistavad silma varjundirikka tonaalsusega. Kunstnik on enim tuntud kui linnapiltide ja maastikuvaadete meister.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Perekond, Ernst Tiido E-kunstisalongis

Ernst Tiido Perekond 1942 Kuivnõel, paber Plaat: 36,6 X 30,7 Signatuuriga Ernst Tiido astus “Pallasesse" 1939. aastal, tema graafikaõpetajateks olid Arkadio Laigo ja Ado Vabbe. 1946. aastal lõpetas kunstnik Tartu Riikliku Kunstiinstituudi. Tema loomingu iseloomustamiseks on ikka kasutatud epiteete tundlik ja poeetiline. Tiido viljeles erinevaid sügavtrükitehnikaid ning tema lehed paistavad silma varjundirikka toonalsusega. Kunstnik on enim tuntud kui linnapiltide ja maastikuvaadete meister.
Töö “Perekond" on oma teemalt küllaltki eriline kunstniku loomingus, antud ainese juurde pöördub Tiido taas 1948. aastal. Huvitavama lahenduse on saanud aga just meistri varasem, veel õpingu ajal valminud leht.

Perekond, Ernst Tiido E-kunstisalongis

Tiido Ernst
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük