Oksjoniuudis Kevadoksjoni kollektsiooni on võimalik vaadata siit. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi ja on varustatud autentsust tõendava dokumendiga (va elavate kunstnike teosed). Kataloogid. . innerHTML = writetospan; info[no-Smpam)@e-kunstisalong.ee Oksjoniuudis
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Oksjoniuudis

Kevadoksjoni kollektsiooni on võimalik vaadata siit. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi ja on varustatud autentsust tõendava dokumendiga (va elavate kunstnike teosed). Kataloogid..

Kevadoksjoni kollektsiooni on võimalik vaadata siit. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi ja on varustatud autentsust tõendava dokumendiga (va elavate kunstnike teosed). Kataloogid saadaval. Hind 20 eurot (sisaldab sissepääsu oksjonile kahele). Oksjonil on võimalik teha pakkumisi oksjoni ajal saalis, telefoni teel ja kirjalikult. Eelregistreerimise vormid leiab siit paremast veerust. Täidetud blanketid palume saata aadressil .


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjoniuudis

Kevadoksjoni kollektsiooni on võimalik vaadata siit Kõik teosed on läbinud ekspertiisi ja on varustatud autentsust tõendava dokumendiga (va elavate kunstnike teosed) Kevadoksjoni kollektsiooni on võimalik vaadata siit. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi ja on varustatud autentsust tõendava dokumendiga (va elavate kunstnike teosed). Kataloogid..

Oksjoniuudis

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük