Oksjonile registreerimine Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www. e-kunstisalong. ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.   Registreeri end varakult, sest osaleda saad vaid eelregistreerimisnimekirja alusel! Oksjonile registreerimine
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Oksjonile registreerimine

Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

 

Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm

Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast.

 

Oksjonist osavõtuks on vajalik eelregistreerimine. Toimi järgnevalt:

  1. Loe hoolikalt läbi oksjonieeskiri
  2. Täida ja allkirjasta registreerimisleht
  3. Saada oksjonipidajale

Kui soovid oksjonil teha pakkumisi veebi teel, siis anna sellest allkirjastatud registreerimislehe saatmise e-mailis teada ja edastame sulle veebipakkumisi võimaldava autentimislingi.

 

Registreeri end varakult, sest osaleda saad vaid eelregistreerimisnimekirja alusel!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjonile registreerimine

  Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast Registreerimisleht ( Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

Oksjonile registreerimine

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük