Oksjon XXI kunstioksjoni väljapanekud 17-20. nov. Tartu galeriis 25. -29. nov. Tallinna galeriis. Reprod vaata /oksjon/ alt. Eelregistreerimise või kirjaliku pakkumise soovi puhul palum. . Oksjoni korraldaja jätab endale õiguse enne oksjoni maha võtta ükskõik milline teos, muuta oksjonil müügile tulevate teoste järjekorda ja teha täiendavaid parandusi oksjoni korraldamise eeskirjadesse Oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Oksjon

XXI kunstioksjoni väljapanekud 17-20.nov. Tartu galeriis 25.-29.nov. Tallinna galeriis. Reprod vaata /oksjon/ alt. Eelregistreerimise või kirjaliku pakkumise soovi puhul palum..

XXI kunstioksjoni väljapanekud 17-20.nov. Tartu galeriis 25.-29.nov. Tallinna galeriis. Reprod vaata /oksjon/ alt. Eelregistreerimise või kirjaliku pakkumise soovi puhul palume võtta ühendust E-Kunstisalongiga Teadmiseks oksjonil osalejaleOksjonil osalemine on tasuline - 500 krooni, mis sisaldab oksjonikataloogi ja tagab sissepääsu kahele inimesele, mis väldib juhuslike inimeste sissepääsu.

Oksjonil osaleja täidab registreerimislehe, mis on vajalik ostja isiku kinnitamiseks ja arveldamise lihtsustamiseks, kinnitades allkirjaga oma andmete õigsust. Registreerimisel saab osaleja oksjonil pakkumiseks numbri.

Oksjonil pakutavad teosed on kataloogis esitatud nende müügi järjekorras.

Enampakkumine algab teose esitlemise ja alghinna väljakuulutamisega.
Oksjonil pakkumist viib läbi oksjonipidaja, kes teatab pakkumise alghinna, juhib edasist pakkumist ja kinnitab kolmanda haamrilöögiga teose lõpphinna.
Ostja annab pakkumisest märku oma numbri tõstmisega.

Oksjoni hinnasammuks on 500 krooni. Kui osaleja soovib pakkuda hinnasammust suuremat summat, võib ta tõsta oma numbri ja öelda pakkumise, mis ei ületaks 5 000 krooni. Oksjonipidajal on õigus hinnasammu suurendada.

Oksjoni kestel tekkinud komplitseeritud olukorrad lahendab ainult Oksjonipidaja.

Teoste audentsust tõestavad kunstiekspertide poolt välja antud vastavad sertifikaadid.
Pretensioone teoste autorite, tehnilise seisukorra jms. suhtes on võimalik esitada 5 päeva jooksul.

Oksjonikorraldaja väljastab ostjale ostu-müügilepingu, mille alusel oksjonil ostetud teoste eest saab tasuda nii sularahas kui ka ülekandega. Teos kuulub korraldajale hetkeni, mil selle eest on kõik tasutud. Ostetud kunstiteos antakse ostjale üle allkirja vastu parast lõpliku summa tasumist korraldaja kassase või pangaarvele. Oksjonikorraldaja annab ostu eest tasumiseks maksetähtaja 5 päeva pärast oksjoni toimumist. Oksjonikorraldaja võib nõuda kohapeal maksegarantiina 10% tasumist müüdud teose hinnast. Juhul, kui lõplik tasu ei ole laekunud, maksegarantiid ostjale ei tagastata.

Kui ostja ei saa oksjonil osaleda, siis võib teostele teha kirjalikke pakkumisi, hiljemalt päev enne oksjoni toimumist. Oksjonil esindab ostjat galerii esindaja fikseeritud hinna piirides.
Ostjal, kes ei saa oksjonil osaleda, on võimalus teha telefonipakkumisi
(50 64 555). Ostjaga võetakse telefonitsi ühendust enne huvipakkuva teose müügile tulekut. Ostja esitab oma pakkumised telefoni teel.

Oksjoni korraldaja jätab endale õiguse enne oksjoni maha võtta ükskõik milline teos, muuta oksjonil müügile tulevate teoste järjekorda ja teha täiendavaid parandusi oksjoni korraldamise eeskirjadesse.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjon

XXI kunstioksjoni väljapanekud 17-20 nov XXI kunstioksjoni väljapanekud 17-20.nov. Tartu galeriis 25.-29.nov. Tallinna galeriis. Reprod vaata /oksjon/ alt. Eelregistreerimise või kirjaliku pakkumise soovi puhul palum..

Oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük