Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis Tartu Kunstikoolis õppinud ning Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalijana 1966. aastal lõpetanud Pallo-Vaik oli üks kunstirühmituse ANK’64 liikmetest. "Mõeldes Tiiu Pallo-Vaigu loomingule, kangastub esmalt see värvilummus, millega kunstnik maailma kõnetab. Värvimeelne - ütleb ta enda kohta, leides lõpuks poeetilise vaste oma loomeimpulssidele - sellele võluvale vabadusele elada, mõelda ja tunda värvide kaudu, liikuda kirglikult jõulisest koloriidist kuni õhkõrna, vaevuaimdavalt peente tooninüansside väreluseni," võtab kunstiteadlane Kersti Koll kunstniku loomingu kokku. Loe lisaks Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis Pallo-Vaik Tiiu
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis

Ohakad

1983 Õli, lõuend. Signatuuriga. Originaalraamiga. 65 x 54.
Alghind: € 1 400, lõpphind: € 1 400
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Tartu Kunstikoolis õppinud ning Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalijana 1966. aastal lõpetanud Pallo-Vaik oli üks kunstirühmituse ANK’64 liikmetest. "Mõeldes Tiiu Pallo-Vaigu loomingule, kangastub esmalt see värvilummus, millega kunstnik maailma kõnetab. Värvimeelne - ütleb ta enda kohta, leides lõpuks poeetilise vaste oma loomeimpulssidele - sellele võluvale vabadusele elada, mõelda ja tunda värvide kaudu, liikuda kirglikult jõulisest koloriidist kuni õhkõrna, vaevuaimdavalt peente tooninüansside väreluseni," võtab kunstiteadlane Kersti Koll kunstniku loomingu kokku.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis

Tiiu Pallo-Vaik Ohakad 1983 Õli, lõuend Signatuuriga Tartu Kunstikoolis õppinud ning Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalijana 1966. aastal lõpetanud Pallo-Vaik oli üks kunstirühmituse ANK’64 liikmetest. "Mõeldes Tiiu Pallo-Vaigu loomingule, kangastub esmalt see värvilummus, millega kunstnik maailma kõnetab. Värvimeelne - ütleb ta enda kohta, leides lõpuks poeetilise vaste oma loomeimpulssidele - sellele võluvale vabadusele elada, mõelda ja tunda värvide kaudu, liikuda kirglikult jõulisest koloriidist kuni õhkõrna, vaevuaimdavalt peente tooninüansside väreluseni," võtab kunstiteadlane Kersti Koll kunstniku loomingu kokku.

Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis

Pallo-Vaik Tiiu
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük