Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis Nikolai Guli oli rahvuselt soomlane, kes sündis legendaarsel Ingerimaal, kuid veetis suurema osa oma elust Eestimaal. Ta õppis Tartu Kunstikoolis ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal. Ka hiljem jäi kunstnik kooliga seotuks, töötades seal õppejõuna ning seejärel joonistuskateedri juhatajana. Ühtlasi oli ta ka Tallinna Laste Kunstikooli üks rajajaid ning selle esimene direktor. Maaliloomingus võib Guli tähelennuks pidada just 1960. aastaid, mil värskelt kooli lõpetanud noormees pälvis hulgaliselt tähelepanu toonastes näitusesaalides. Paraku ei võimaldanud ajastu keerukus tal lõpuni arendada oma isikupärast joont, mistõttu piirdus tema looming suuresti tagasihoidlike portreede ja figuraalkompositsioonidega, millele on omased puhtad ja kirkad värvid. Loe lisaks Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis Guli Nikolai
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis

Natüürmort

Õli, papp 36,5 x 50
Alghind: 13 000/ € 831
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Nikolai Guli oli rahvuselt soomlane, kes sündis legendaarsel Ingerimaal, kuid veetis suurema osa oma elust Eestimaal. Ta õppis Tartu Kunstikoolis ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal. Ka hiljem jäi kunstnik kooliga seotuks, töötades seal õppejõuna ning seejärel joonistuskateedri juhatajana. Ühtlasi oli ta ka Tallinna Laste Kunstikooli üks rajajaid ning selle esimene direktor.
Maaliloomingus võib Guli tähelennuks pidada just 1960. aastaid, mil värskelt kooli lõpetanud noormees pälvis hulgaliselt tähelepanu toonastes näitusesaalides. Paraku ei võimaldanud ajastu keerukus tal lõpuni arendada oma isikupärast joont, mistõttu piirdus tema looming suuresti tagasihoidlike portreede ja figuraalkompositsioonidega, millele on omased puhtad ja kirkad värvid.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis

Nikolai Guli Natüürmort Õli, papp 36,5 x 50 Alghind: 13 000/ € 831 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Nikolai Guli oli rahvuselt soomlane, kes sündis legendaarsel Ingerimaal, kuid veetis suurema osa oma elust Eestimaal. Ta õppis Tartu Kunstikoolis ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal. Ka hiljem jäi kunstnik kooliga seotuks, töötades seal õppejõuna ning seejärel joonistuskateedri juhatajana. Ühtlasi oli ta ka Tallinna Laste Kunstikooli üks rajajaid ning selle esimene direktor.Maaliloomingus võib Guli tähelennuks pidada just 1960. aastaid, mil värskelt kooli lõpetanud noormees pälvis hulgaliselt tähelepanu toonastes näitusesaalides. Paraku ei võimaldanud ajastu keerukus tal lõpuni arendada oma isikupärast joont, mistõttu piirdus tema looming suuresti tagasihoidlike portreede ja figuraalkompositsioonidega, millele on omased puhtad ja kirkad värvid.

Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis

Guli Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük