Näitus ''Tartu kunstis Siin E-Kunstisalongil täitus 25 tegevusaastat kunstiturul. Tähistamaks seda sündmust, andsime välja raamatu "Tartu Kunstis. Siin me elame. " Raamatus on toodud pildid Tartust aastatest 1938-2021. Sealt leiab nii maale, graafikat, joonistusi, akvarelle kui ka vitraa¾i. Esindatud on Pallase kunstikooli võtmeisikud, õpingute ajaks Tartusse tulnud kunstnikud, legendaarsete peadagoogide vaimus õppinud järelpallaslased ning elavad klassikud. Eriilmeline teoste valik nii raamatus kui näitusel pakub nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning kinnitab tõdemust, et kauneim linn on Eestis Tartu. Raamatus avaldatud teosed on pärit erakogudest ja ostetud meilt veerandsajandi jooksul. Tänu headele erakogude omanikele on nüüd laiemal publikul võimalus meie näitusel neid teoseid näha. Kõrvuti klassikutega on näitusel ja müügis ka praegu tegutsevate ja oma parimas loomeperioodis olevate kunstnike Tartu-teemalised tööd. Kokku on vaadata ligi sada teost. Näitus on tasuta ja avatud kuni 21. veebruarini. Raamatud on müügil meie galeriis (30 €) ja Rahva Raamatus (40 €). Jelena Liba "Tartu Ülikool" 2022 Näitus ''Tartu kunstis. Siin me elame''
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Näitus ''Tartu kunstis. Siin me elame''

E-Kunstisalongil täitus 25 tegevusaastat kunstiturul. Tähistamaks seda sündmust, andsime välja raamatu "Tartu Kunstis. Siin me elame."
Raamatus on toodud pildid Tartust aastatest 1938-2021.
Sealt leiab nii maale, graafikat, joonistusi, akvarelle kui ka vitraa¾i. Esindatud on Pallase kunstikooli võtmeisikud, õpingute ajaks Tartusse tulnud kunstnikud, legendaarsete peadagoogide vaimus õppinud järelpallaslased ning elavad klassikud.
Eriilmeline teoste valik nii raamatus kui näitusel pakub nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning kinnitab tõdemust, et kauneim linn on Eestis Tartu. Raamatus avaldatud teosed on pärit erakogudest ja ostetud meilt veerandsajandi jooksul. Tänu headele erakogude omanikele on nüüd laiemal publikul võimalus meie näitusel neid teoseid näha.
Kõrvuti klassikutega on näitusel ja müügis ka praegu tegutsevate ja oma parimas loomeperioodis olevate kunstnike Tartu-teemalised tööd. Kokku on vaadata ligi sada teost.
Näitus on tasuta ja avatud kuni 21.veebruarini. Raamatud on müügil meie galeriis (30 €) ja Rahva Raamatus (40 €).


Näitus ''Tartu kunstis. Siin me elame''
Jelena Liba "Tartu Ülikool" 2022


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Näitus ''Tartu kunstis Siin

Jelena Liba "Tartu Ülikool" 2022 E-Kunstisalongil täitus 25 tegevusaastat kunstiturul. Tähistamaks seda sündmust, andsime välja raamatu "Tartu Kunstis. Siin me elame."Raamatus on toodud pildid Tartust aastatest 1938-2021. Sealt leiab nii maale, graafikat, joonistusi, akvarelle kui ka vitraa¾i. Esindatud on Pallase kunstikooli võtmeisikud, õpingute ajaks Tartusse tulnud kunstnikud, legendaarsete peadagoogide vaimus õppinud järelpallaslased ning elavad klassikud.Eriilmeline teoste valik nii raamatus kui näitusel pakub nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning kinnitab tõdemust, et kauneim linn on Eestis Tartu. Raamatus avaldatud teosed on pärit erakogudest ja ostetud meilt veerandsajandi jooksul. Tänu headele erakogude omanikele on nüüd laiemal publikul võimalus meie näitusel neid teoseid näha. Kõrvuti klassikutega on näitusel ja müügis ka praegu tegutsevate ja oma parimas loomeperioodis olevate kunstnike Tartu-teemalised tööd. Kokku on vaadata ligi sada teost.Näitus on tasuta ja avatud kuni 21.veebruarini. Raamatud on müügil meie galeriis (30 €) ja Rahva Raamatus (40 €).

Näitus ''Tartu kunstis. Siin me elame''

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük