Näitus Tartu Kaubamaja galeriis avati 25. novembril ehete näitus, kus oma loomingut esitlevad Eesti Metallikunstnike Liidu liikmed Raili Vinn, Ive Köögard ja Tea Vellerind. Staa. . Ive-Maria Köögard ja Raili Vinn ehetenäituse avamisel Näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Näitus

Tartu Kaubamaja galeriis avati 25.novembril ehete näitus, kus oma loomingut esitlevad Eesti Metallikunstnike Liidu liikmed Raili Vinn, Ive Köögard ja Tea Vellerind. Staa..

Tartu Kaubamaja galeriis avati 25.novembril ehete näitus, kus oma loomingut esitlevad Eesti Metallikunstnike Liidu liikmed Raili Vinn, Ive Köögard ja Tea Vellerind. Staa¾ikad metallikunstnikud on varasemalt oma ainulaadseid ehteid eksponeerinud mitmetel väljapanekutel nii Eestis kui välismaal. Kõik kolm naist on OÜ Kuldgraal juhtivad kunstnikud.
Ive-Maria Köögard ja Raili Vinn ehetenäituse avamisel


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Näitus

Tartu Kaubamaja galeriis avati 25 novembril ehete näitus, kus oma loomingut esitlevad Eesti Metallikunstnike Liidu liikmed Raili Vinn, Ive Köögard ja Tea Vellerind Tartu Kaubamaja galeriis avati 25.novembril ehete näitus, kus oma loomingut esitlevad Eesti Metallikunstnike Liidu liikmed Raili Vinn, Ive Köögard ja Tea Vellerind. Staa..

Näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük