NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia Walther sündis Tartus, sai siin kunstnik Julie Hagen-Schwarzi juures esimest kunstiõpetust, seejärel täiendas ennast Berliinis. Aastast 1897 asus elama Riiga. Tegutses kunstniku ja kunstiõpetajana nii Riias kui Tartus. 1919. a. avas Susa Walter Berliinis juba oma ateljee. Vaikelud on ikka olnud nii kunstnike kui ka kunstiamastajate üheks hinnatumaks zhanriks. Kunstnik harjutab erinevaid vilju ja esemeid maalides silma ja kätt värvi ja vormi tabamisel. Kunstiarmastajatele meeldib aga imetleda kauneid vaikelusid oma interjööri seintel. Z. Walter on ajastule omaselt maalinud oma vaikelu tumedal foonil, mis paneb värvid ja esemed särama. Nauditav on tema maaliline vabadus, millega on jäädvustatud nii lillede säravad õied, kui ka puuviljade lõunamaine koloriit. Loe lisaks NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia (Susanna, Zuza) Walter E-kunstisalongis Walter Sophia (Susanna, Zuza)
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia (Susanna, Zuza) Walter E-kunstisalongis

NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA

19. sajandi lõpp. Õli, lõuend. 53,5x74,6. Signatuuriga. Originaalraamis.
Alghind: 56000/€3579
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Sophia Walther sündis Tartus, sai siin kunstnik Julie Hagen-Schwarzi juures esimest kunstiõpetust, seejärel täiendas ennast Berliinis. Aastast 1897 asus elama Riiga. Tegutses kunstniku ja kunstiõpetajana nii Riias kui Tartus.
1919.a. avas Susa Walter Berliinis juba oma ateljee.
Vaikelud on ikka olnud nii kunstnike kui ka kunstiamastajate üheks hinnatumaks zhanriks. Kunstnik harjutab erinevaid vilju ja esemeid maalides silma ja kätt värvi ja vormi tabamisel. Kunstiarmastajatele meeldib aga imetleda kauneid vaikelusid oma interjööri seintel. Z. Walter on ajastule omaselt maalinud oma vaikelu tumedal foonil, mis paneb värvid ja esemed särama. Nauditav on tema maaliline vabadus, millega on jäädvustatud nii lillede säravad õied, kui ka puuviljade lõunamaine koloriit.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA,

Sophia (Susanna, Zuza) Walter (1874-1946) NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA 19 sajandi lõpp Sophia Walther sündis Tartus, sai siin kunstnik Julie Hagen-Schwarzi juures esimest kunstiõpetust, seejärel täiendas ennast Berliinis. Aastast 1897 asus elama Riiga. Tegutses kunstniku ja kunstiõpetajana nii Riias kui Tartus.1919.a. avas Susa Walter Berliinis juba oma ateljee.Vaikelud on ikka olnud nii kunstnike kui ka kunstiamastajate üheks hinnatumaks zhanriks. Kunstnik harjutab erinevaid vilju ja esemeid maalides silma ja kätt värvi ja vormi tabamisel. Kunstiarmastajatele meeldib aga imetleda kauneid vaikelusid oma interjööri seintel. Z. Walter on ajastule omaselt maalinud oma vaikelu tumedal foonil, mis paneb värvid ja esemed särama. Nauditav on tema maaliline vabadus, millega on jäädvustatud nii lillede säravad õied, kui ka puuviljade lõunamaine koloriit.

NATÜÜRMORT LILLEDE JA PUUVILJADEGA, Sophia (Susanna, Zuza) Walter E-kunstisalongis

Walter Sophia (Susanna, Zuza)
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük