Muusika, Saskia Kasemaa E-kunstisalongis Algse kunstihariduse omandas Saskia Kasemaa oma vanematelt Elmar Kitselt ja Linda Kits-Mäelt. Täiendades end Tartu Kunstikoolis ja ERKI-s, mille ta lõpetas 1971. aastal. Samast aastast pärineb ka pannoo "Muusika“, ERKI lõputöö, mille juhendajaks oli vanameister Lepo Mikko. Juba "Muusikas“ ilmnevad hiljemgi Saskia Kasemaale omased jooned - palju erinevaid figuure ja sugulus "Pallasega“. Krista Piirimägi on Kasemaa kunsti kohta märkinud, et Saskia Kasemaa on kasvanud läbinisti pallaslikus õhkkonnas, mis väärtustab kunsti kunsti enda pärast. Kui ta pintsli kätte võtab, siis tal, jah, ei ole vajadust midagi ei kuulutada, ei välja elada. Ta teeb seda puhtast kunstirõõmust, aga mõnikord ka sellepärast, et see on tema töö, nii nagu see oli emal-isal. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon Muusika, Saskia Kasemaa E-kunstisalongis Kasemaa Saskia
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Muusika, Saskia Kasemaa E-kunstisalongis
Saskia Kasemaa (1945-2019)

Muusika

1971 Õli, lõuend. Signeeritud. 220x180
Alghind: €3200
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Algse kunstihariduse omandas Saskia Kasemaa oma vanematelt Elmar Kitselt ja Linda Kits-Mäelt. Täiendades end Tartu Kunstikoolis ja ERKI-s, mille ta lõpetas 1971. aastal.
Samast aastast pärineb ka pannoo "Muusika“, ERKI lõputöö, mille juhendajaks oli vanameister Lepo Mikko. Juba "Muusikas“ ilmnevad hiljemgi Saskia Kasemaale omased jooned - palju erinevaid figuure ja sugulus "Pallasega“. Krista Piirimägi on Kasemaa kunsti kohta märkinud, et Saskia Kasemaa on kasvanud läbinisti pallaslikus õhkkonnas, mis väärtustab kunsti kunsti enda pärast. Kui ta pintsli kätte võtab, siis tal, jah, ei ole vajadust midagi ei kuulutada, ei välja elada. Ta teeb seda puhtast kunstirõõmust, aga mõnikord ka sellepärast, et see on tema töö, nii nagu see oli emal-isal.Saskia Kasemaa (1945-2019)
Saskia Kasemaa (1968. a-ni Kits) õppis 1960-1965 Tartu Kunstikoolis ja alates 1965. aastast ERKI-s. Oli 1974-1985 Tartu Kunstikooli õppejõud, seejärel vabakunstnik. 1988. aastast Tartu Ülikooli maaliosakonna õppejõud. 1979. aastast Kunstnike Liidu liige. Näitustel osalenud alates 1975. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Muusika, Saskia Kasemaa E-kunstisalongis

Saskia Kasemaa (1945-2019) Muusika 1971 Õli, lõuend Signeeritud Algse kunstihariduse omandas Saskia Kasemaa oma vanematelt Elmar Kitselt ja Linda Kits-Mäelt. Täiendades end Tartu Kunstikoolis ja ERKI-s, mille ta lõpetas 1971. aastal.Samast aastast pärineb ka pannoo "Muusika“, ERKI lõputöö, mille juhendajaks oli vanameister Lepo Mikko. Juba "Muusikas“ ilmnevad hiljemgi Saskia Kasemaale omased jooned - palju erinevaid figuure ja sugulus "Pallasega“. Krista Piirimägi on Kasemaa kunsti kohta märkinud, et Saskia Kasemaa on kasvanud läbinisti pallaslikus õhkkonnas, mis väärtustab kunsti kunsti enda pärast. Kui ta pintsli kätte võtab, siis tal, jah, ei ole vajadust midagi ei kuulutada, ei välja elada. Ta teeb seda puhtast kunstirõõmust, aga mõnikord ka sellepärast, et see on tema töö, nii nagu see oli emal-isal.

Muusika, Saskia Kasemaa E-kunstisalongis

Kasemaa Saskia
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük