Mõtleme veel, Sirje Horma Tallinnas sündinud Horma õppis kunsti esmalt Tartu Kunstikoolis ning jätkas siis ERKIs maali erialal, mille lõpetas 1964. aastal. Pärast õpinguid töötas kunstnik raamatupoes dekoraatorina ning tegeles paralleelselt loometööga. Oma maalikäekirjas lähenes Horma karmile stiilile, mis väljendub kujutatava rõhutamises tugeva kontuuri abil. Käesoleva teose figuure raamistab samuti tumedam joon, mis lisab teosele rangust ja samas ka jõulisust. Näitustel esines Sirje Horma harva, kuna viimistles oma teoseid tihti üle tähtaja. "Mõtleme veel" on reprodutseeritud 2008. aasta näitusekataloogis "Sirje-Maris Horma: varjust valgusesse: S. -M. Horma maalide restaureerimisest ja restaureeritud maalidest". aastal Mõtleme veel, Sirje Horma E-kunstisalongis Horma Sirje
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mõtleme veel, Sirje Horma E-kunstisalongis
Sirje Horma (1937-2015)

Mõtleme veel

1960ndad Õli, lõuend. 71,5 x 85,5. Signatuurita.
Alghind: € €700, lõpphind: € 1 100
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Tallinnas sündinud Horma õppis kunsti esmalt Tartu Kunstikoolis ning jätkas siis ERKIs maali erialal, mille lõpetas 1964. aastal. Pärast õpinguid töötas kunstnik raamatupoes
dekoraatorina ning tegeles paralleelselt loometööga. Oma maalikäekirjas lähenes Horma karmile stiilile, mis väljendub kujutatava rõhutamises tugeva kontuuri abil. Käesoleva teose figuure raamistab samuti tumedam joon, mis lisab teosele rangust ja samas ka jõulisust. Näitustel esines Sirje Horma harva, kuna viimistles oma teoseid tihti üle tähtaja. "Mõtleme veel" on reprodutseeritud 2008. aasta näitusekataloogis "Sirje-Maris Horma: varjust valgusesse: S.-M. Horma maalide restaureerimisest ja restaureeritud maalidest".Sirje Horma (1937-2015)
Sirje Horma (kuni 1964. aastani Rebane) sündis 1937. aastal. Õppis kunsti esmalt Tartu Kunstikoolis ja seejärel ENSV Riiklikus Kunstiinstituudis maali erialal. Lõpetas ERKI 1964. aastal. Töötas hiljem Tallinnas Harju tänava raamatupoes kunstnikuna. Viljeles enamasti akvarelli, esinedes aeg-ajalt ka näitustel. Suri 2015. aastal.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mõtleme veel, Sirje Horma

Sirje Horma (1937-2015) Mõtleme veel 1960ndad Õli, lõuend 71,5 x 85,5 Tallinnas sündinud Horma õppis kunsti esmalt Tartu Kunstikoolis ning jätkas siis ERKIs maali erialal, mille lõpetas 1964. aastal. Pärast õpinguid töötas kunstnik raamatupoes dekoraatorina ning tegeles paralleelselt loometööga. Oma maalikäekirjas lähenes Horma karmile stiilile, mis väljendub kujutatava rõhutamises tugeva kontuuri abil. Käesoleva teose figuure raamistab samuti tumedam joon, mis lisab teosele rangust ja samas ka jõulisust. Näitustel esines Sirje Horma harva, kuna viimistles oma teoseid tihti üle tähtaja. "Mõtleme veel" on reprodutseeritud 2008. aasta näitusekataloogis "Sirje-Maris Horma: varjust valgusesse: S.-M. Horma maalide restaureerimisest ja restaureeritud maalidest".

Mõtleme veel, Sirje Horma E-kunstisalongis

Horma Sirje
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük