Moonid, Ilmar Linnat E-kunstisalongis Tagaküljel: Ülesehitustööd Tartus. Ilmar Linnat alustas kunstiõpinguid “Pallases" 1935. aastal ja kaitses diplomitöö 1947 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, mille lõpetas maalijana. Enam on ta tuntud graafiku ja joonistajana. Antud lillepilt kuulub kunstniku noorepõlve loomingusse ja iseloomustab suurepäraselt toonase maaliõpetuse põhitõdesid. Kompositsioonis on hele-tumeduse vahekorrad hästi paika pandud, teoses on saavutatud maaliline terviklikkus. Lisaks lilledele saab ostja endale ka ajastule iseloomuliku ülesehitustööde stseeni (Tartu Ülikooli staadion), mis on maalitud töö tagaküljele. 2003 Moonid, Ilmar Linnat E-kunstisalongis Linnat Ilmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Moonid, Ilmar Linnat E-kunstisalongis
Ilmar Linnat (1914 - 1987)

Moonid

1940-ndate II pool. Õli, papp.Signeeritud 79 x 56
Alghind: € 15000/€959, lõpphind: € 15 000/ 959
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Tagaküljel: Ülesehitustööd Tartus.

Ilmar Linnat alustas kunstiõpinguid “Pallases" 1935. aastal ja kaitses diplomitöö 1947 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, mille lõpetas maalijana. Enam on ta tuntud graafiku ja joonistajana. Antud lillepilt kuulub kunstniku noorepõlve loomingusse ja iseloomustab suurepäraselt toonase maaliõpetuse põhitõdesid. Kompositsioonis on hele-tumeduse vahekorrad hästi paika pandud, teoses on saavutatud maaliline terviklikkus. Lisaks lilledele saab ostja endale ka ajastule iseloomuliku ülesehitustööde stseeni (Tartu Ülikooli staadion), mis on maalitud töö tagaküljele.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Moonid, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Ilmar Linnat (1914 - 1987) Moonid 1940-ndate II pool Õli, papp Tagaküljel: Ülesehitustööd Tartus.Ilmar Linnat alustas kunstiõpinguid “Pallases" 1935. aastal ja kaitses diplomitöö 1947 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, mille lõpetas maalijana. Enam on ta tuntud graafiku ja joonistajana. Antud lillepilt kuulub kunstniku noorepõlve loomingusse ja iseloomustab suurepäraselt toonase maaliõpetuse põhitõdesid. Kompositsioonis on hele-tumeduse vahekorrad hästi paika pandud, teoses on saavutatud maaliline terviklikkus. Lisaks lilledele saab ostja endale ka ajastule iseloomuliku ülesehitustööde stseeni (Tartu Ülikooli staadion), mis on maalitud töö tagaküljele.

Moonid, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Linnat Ilmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük