Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis Ano Palm (hiljem Mägi-Palm) õppis kunsti peale sõda Moskvas. Eestis hakkas vabariiklikel ja Tallinna kunstnike näitustel esinema 1950. aastate lõpul. Tema lemmik- ¾anriks oli lillemaal, on olnud ka üks toonaseid tuntumaid monotüüpia tehnika viljelejaid. Kuulus Kunstnike Liitu. "Moonid“ on maalitud sotsrealismi valitsemise ajal, kus kunstnikud jäädvustasid sageli vaikelu suletud ruumis. Antud töö võlu on lopsakate punaste õitega moonide kimbus, mis praktiliselt täidab kogu maali ning muudab teose meeleolu rõõmsamaks. Helgust toob kompositsiooni ka lihtne hele laudlina. Tegu on südamliku lillepildiga rasketest aegadest. Loe lisaks Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis Palm Ano
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis
Ano Palm (1913-1991)

Moonid

1955 Õli, lõuend. Signatuuriga. 109,5 x 109,5
Alghind: € 1500€, lõpphind: € 1 900
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Ano Palm (hiljem Mägi-Palm) õppis kunsti peale sõda Moskvas. Eestis hakkas vabariiklikel ja Tallinna kunstnike näitustel esinema 1950. aastate lõpul. Tema lemmik- ¾anriks oli lillemaal, on olnud ka üks toonaseid tuntumaid monotüüpia tehnika viljelejaid. Kuulus Kunstnike Liitu.
"Moonid“ on maalitud sotsrealismi valitsemise ajal, kus kunstnikud jäädvustasid sageli vaikelu suletud ruumis. Antud töö võlu on lopsakate punaste õitega moonide kimbus, mis praktiliselt täidab kogu maali ning muudab teose meeleolu rõõmsamaks. Helgust toob kompositsiooni ka lihtne hele laudlina. Tegu on südamliku lillepildiga rasketest aegadest.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis

Ano Palm (1913-1991) Moonid 1955 Õli, lõuend Signatuuriga Ano Palm (hiljem Mägi-Palm) õppis kunsti peale sõda Moskvas. Eestis hakkas vabariiklikel ja Tallinna kunstnike näitustel esinema 1950. aastate lõpul. Tema lemmik- ¾anriks oli lillemaal, on olnud ka üks toonaseid tuntumaid monotüüpia tehnika viljelejaid. Kuulus Kunstnike Liitu."Moonid“ on maalitud sotsrealismi valitsemise ajal, kus kunstnikud jäädvustasid sageli vaikelu suletud ruumis. Antud töö võlu on lopsakate punaste õitega moonide kimbus, mis praktiliselt täidab kogu maali ning muudab teose meeleolu rõõmsamaks. Helgust toob kompositsiooni ka lihtne hele laudlina. Tegu on südamliku lillepildiga rasketest aegadest.

Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis

Palm Ano
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük