Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis Ano Palm (hiljem Mägi-Palm) õppis kunsti peale sõda Moskvas. Eestis hakkas vabariiklikel ja Tallinna kunstnike näitustel esinema 1950. aastate lõpul. Tema lemmik- ¾anriks oli lillemaal, on olnud ka üks toonaseid tuntumaid monotüüpia tehnika viljelejaid. Kuulus Kunstnike Liitu. "Moonid“ on maalitud sotsrealismi valitsemise ajal, kus kunstnikud jäädvustasid sageli vaikelu suletud ruumis. Antud töö võlu on lopsakate punaste õitega moonide kimbus, mis praktiliselt täidab kogu maali ning muudab teose meeleolu rõõmsamaks. Helgust toob kompositsiooni ka lihtne hele laudlina. Tegu on südamliku lillepildiga rasketest aegadest. Loe lisaks Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis Palm Ano
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis

Moonid

1955 Õli, lõuend. Signatuuriga. 109,5 x 109,5
Alghind: 1 500 €, lõpphind: € 1 900
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Ano Palm (hiljem Mägi-Palm) õppis kunsti peale sõda Moskvas. Eestis hakkas vabariiklikel ja Tallinna kunstnike näitustel esinema 1950. aastate lõpul. Tema lemmik- ¾anriks oli lillemaal, on olnud ka üks toonaseid tuntumaid monotüüpia tehnika viljelejaid. Kuulus Kunstnike Liitu."Moonid“ on maalitud sotsrealismi valitsemise ajal, kus kunstnikud jäädvustasid sageli vaikelu suletud ruumis. Antud töö võlu on lopsakate punaste õitega moonide kimbus, mis praktiliselt täidab kogu maali ning muudab teose meeleolu rõõmsamaks. Helgust toob kompositsiooni ka lihtne hele laudlina. Tegu on südamliku lillepildiga rasketest aegadest.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis

Ano Palm Moonid 1955 Õli, lõuend Signatuuriga Ano Palm (hiljem Mägi-Palm) õppis kunsti peale sõda Moskvas. Eestis hakkas vabariiklikel ja Tallinna kunstnike näitustel esinema 1950. aastate lõpul. Tema lemmik- ¾anriks oli lillemaal, on olnud ka üks toonaseid tuntumaid monotüüpia tehnika viljelejaid. Kuulus Kunstnike Liitu."Moonid“ on maalitud sotsrealismi valitsemise ajal, kus kunstnikud jäädvustasid sageli vaikelu suletud ruumis. Antud töö võlu on lopsakate punaste õitega moonide kimbus, mis praktiliselt täidab kogu maali ning muudab teose meeleolu rõõmsamaks. Helgust toob kompositsiooni ka lihtne hele laudlina. Tegu on südamliku lillepildiga rasketest aegadest.

Moonid, Ano Palm E-kunstisalongis

Palm Ano
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük