Meri, Tiit Markin E-kunstisalongis 1926. aastal sai Markinist Tallinna Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivosakonna õpilane ning aasta hiljem õlimaali osakonna August Janseni õpilane. Kooli lõpetamise järel pöördus Markin Eismale ning pidas seal õpetajaametit. Markini meelisteemadeks olid rannikul elades meri ja loodus selle ümber. Rannamaastiku eripalgelisus köitis kunstnikku loomingutee lõpuni. Lisaks kujutava kunsti viljelemisele oli Markin ka pühendudnud muusik, kes mängis ansamblites erinevaid instrumente. 2019 Meri, Tiit Markin E-kunstisalongis Markin Tiit
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Meri, Tiit Markin E-kunstisalongis
Tiit Markin (1902–1995)

Meri

1994 Õli, lõuend. 89 x 123. Signatuuriga.
Alghind: € €1500, lõpphind: € 2 200
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

1926. aastal sai Markinist Tallinna Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivosakonna õpilane ning aasta hiljem õlimaali osakonna August Janseni õpilane. Kooli lõpetamise järel pöördus Markin Eismale ning pidas seal õpetajaametit. Markini meelisteemadeks olid rannikul elades meri ja loodus selle ümber. Rannamaastiku eripalgelisus köitis kunstnikku loomingutee lõpuni. Lisaks kujutava kunsti viljelemisele oli Markin ka pühendudnud muusik, kes mängis ansamblites erinevaid instrumente.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Meri, Tiit Markin E-kunstisalongis

Tiit Markin (1902–1995) Meri 1994 Õli, lõuend 89 x 123 1926. aastal sai Markinist Tallinna Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivosakonna õpilane ning aasta hiljem õlimaali osakonna August Janseni õpilane. Kooli lõpetamise järel pöördus Markin Eismale ning pidas seal õpetajaametit. Markini meelisteemadeks olid rannikul elades meri ja loodus selle ümber. Rannamaastiku eripalgelisus köitis kunstnikku loomingutee lõpuni. Lisaks kujutava kunsti viljelemisele oli Markin ka pühendudnud muusik, kes mängis ansamblites erinevaid instrumente.

Meri, Tiit Markin E-kunstisalongis

Markin Tiit
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük