Merekivid, Hillar Jaanus E-kunstisalongis Peamiselt marinistina tuntud Hillar Jaanus omandas kunstihariduse esmalt Tartu Kunstikoolis aastatel 1957-1962 ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1968. a. Juba õpingute ajal asus Jaanus tööle reklaamikunstnikuna Filmilaenutuse ja Reklaami Valitsusse. Alates 1989. a. tegutses ta vabakutselisena ning pühendus eelkõige meremaalile. Oma loomingus keskendus kunstnik valguse kujutamisele. Maali "Merekivid“ näol on tegemist Hillar Jaanuse loomingule tüüpilise ja iseloomuliku teosega - valguses sillerdavad ja lendlevad veepiisad, hämarusest kerkivad tumedad kivid. Üldmuljelt ning meeleolult valitseb maalil salapärane õhustik. Loe lisaks Merekivid, Hillar Jaanus E-kunstisalongis Jaanus Hillar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Merekivid, Hillar Jaanus E-kunstisalongis

Merekivid

1989 Õli,papp 65x80. Signatuuriga
Alghind: € 795€(12439.05EEK)
26. E-Kunstisalongi XXVI oksjon
30.04.2011 Tartu galerii

Peamiselt marinistina tuntud Hillar Jaanus omandas kunstihariduse esmalt Tartu Kunstikoolis aastatel 1957-1962 ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1968. a. Juba õpingute ajal asus Jaanus tööle reklaamikunstnikuna Filmilaenutuse ja Reklaami Valitsusse. Alates 1989. a. tegutses ta vabakutselisena ning pühendus eelkõige meremaalile. Oma loomingus keskendus kunstnik valguse kujutamisele.
Maali "Merekivid“ näol on tegemist Hillar Jaanuse loomingule tüüpilise ja iseloomuliku teosega - valguses sillerdavad ja lendlevad veepiisad, hämarusest kerkivad tumedad kivid. Üldmuljelt ning meeleolult valitseb maalil salapärane õhustik.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Merekivid, Hillar Jaanus E-kunstisalongis

Hillar Jaanus Merekivid 1989 Õli,papp 65x80 Signatuuriga Alghind: € 795€(12439 Peamiselt marinistina tuntud Hillar Jaanus omandas kunstihariduse esmalt Tartu Kunstikoolis aastatel 1957-1962 ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1968. a. Juba õpingute ajal asus Jaanus tööle reklaamikunstnikuna Filmilaenutuse ja Reklaami Valitsusse. Alates 1989. a. tegutses ta vabakutselisena ning pühendus eelkõige meremaalile. Oma loomingus keskendus kunstnik valguse kujutamisele. Maali "Merekivid“ näol on tegemist Hillar Jaanuse loomingule tüüpilise ja iseloomuliku teosega - valguses sillerdavad ja lendlevad veepiisad, hämarusest kerkivad tumedad kivid. Üldmuljelt ning meeleolult valitseb maalil salapärane õhustik.

Merekivid, Hillar Jaanus E-kunstisalongis

Jaanus Hillar
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük