Mees soldatiriietuses, Paul Raud 1911. aastal sõitis Paul Raud Peterburi, et teha sealse Kunstide Akadeemia juures läbi suvised joonistusõpetajate kursused, soov oli saada vastav kutsetunnistus. Kursuste juhendajaks oli I. J. Repin ning kursuslastelt nõuti joonistamist ja maalimist. Kunstnikul valmisid õppetöödena mitmed portreed ja aktikompositsioonid. Mees soldatriietuses sarnaneb oma tüpaa¾ilt ja ka maalilaadilt samadel kursustel valminud portreele “Mees streletsiriietuses", mis on reprodutseeritud V. Hinnovi monograafias “Paul Raud" (Tallinn, 1966). Raua portreed on realistlikud ja tugeva karakteersusega. Loe lisaks Mees soldatiriietuses, Paul Raud E-kunstisalongis Raud Paul
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mees soldatiriietuses, Paul Raud E-kunstisalongis
Paul Raud (1865 - 1930)

Mees soldatiriietuses

u, 1911 Õli, lõuend 53 x 45,5
Alghind: € 17000/€1087
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

1911. aastal sõitis Paul Raud Peterburi, et teha sealse Kunstide Akadeemia juures läbi suvised joonistusõpetajate kursused, soov oli saada vastav kutsetunnistus. Kursuste juhendajaks oli I. J. Repin ning kursuslastelt nõuti joonistamist ja maalimist. Kunstnikul valmisid õppetöödena mitmed portreed ja aktikompositsioonid.

Mees soldatriietuses sarnaneb oma tüpaa¾ilt ja ka maalilaadilt samadel kursustel valminud portreele “Mees streletsiriietuses", mis on reprodutseeritud V. Hinnovi monograafias “Paul Raud" (Tallinn, 1966). Raua portreed on realistlikud ja tugeva karakteersusega.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mees soldatiriietuses, Paul Raud

Paul Raud (1865 - 1930) Mees soldatiriietuses u, 1911 Õli, lõuend 53 x 45,5 Alghind: € 17000/€1087 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 1911. aastal sõitis Paul Raud Peterburi, et teha sealse Kunstide Akadeemia juures läbi suvised joonistusõpetajate kursused, soov oli saada vastav kutsetunnistus. Kursuste juhendajaks oli I. J. Repin ning kursuslastelt nõuti joonistamist ja maalimist. Kunstnikul valmisid õppetöödena mitmed portreed ja aktikompositsioonid.
Mees soldatriietuses sarnaneb oma tüpaa¾ilt ja ka maalilaadilt samadel kursustel valminud portreele “Mees streletsiriietuses", mis on reprodutseeritud V. Hinnovi monograafias “Paul Raud" (Tallinn, 1966). Raua portreed on realistlikud ja tugeva karakteersusega.

Mees soldatiriietuses, Paul Raud E-kunstisalongis

Raud Paul
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük