Mees soldatiriietuses, Paul Raud 1911. aastal sõitis Paul Raud Peterburi, et teha sealse Kunstide Akadeemia juures läbi suvised joonistusõpetajate kursused, soov oli saada vastav kutsetunnistus. Kursuste juhendajaks oli I. J. Repin ning kursuslastelt nõuti joonistamist ja maalimist. Kunstnikul valmisid õppetöödena mitmed portreed ja aktikompositsioonid. Mees soldatriietuses sarnaneb oma tüpaa¾ilt ja ka maalilaadilt samadel kursustel valminud portreele “Mees streletsiriietuses", mis on reprodutseeritud V. Hinnovi monograafias “Paul Raud" (Tallinn, 1966). Raua portreed on realistlikud ja tugeva karakteersusega. Loe lisaks Mees soldatiriietuses, Paul Raud E-kunstisalongis Raud Paul
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Mees soldatiriietuses, Paul Raud E-kunstisalongis

Mees soldatiriietuses

u, 1911 Õli, lõuend 53 x 45,5
Alghind: 17 000/ € 1 087
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

1911. aastal sõitis Paul Raud Peterburi, et teha sealse Kunstide Akadeemia juures läbi suvised joonistusõpetajate kursused, soov oli saada vastav kutsetunnistus. Kursuste juhendajaks oli I. J. Repin ning kursuslastelt nõuti joonistamist ja maalimist. Kunstnikul valmisid õppetöödena mitmed portreed ja aktikompositsioonid.

Mees soldatriietuses sarnaneb oma tüpaa¾ilt ja ka maalilaadilt samadel kursustel valminud portreele “Mees streletsiriietuses", mis on reprodutseeritud V. Hinnovi monograafias “Paul Raud" (Tallinn, 1966). Raua portreed on realistlikud ja tugeva karakteersusega.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mees soldatiriietuses, Paul Raud

Paul Raud Mees soldatiriietuses u, 1911 Õli, lõuend 53 x 45,5 Alghind: 17 000/ € 1 087 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 1911. aastal sõitis Paul Raud Peterburi, et teha sealse Kunstide Akadeemia juures läbi suvised joonistusõpetajate kursused, soov oli saada vastav kutsetunnistus. Kursuste juhendajaks oli I. J. Repin ning kursuslastelt nõuti joonistamist ja maalimist. Kunstnikul valmisid õppetöödena mitmed portreed ja aktikompositsioonid.
Mees soldatriietuses sarnaneb oma tüpaa¾ilt ja ka maalilaadilt samadel kursustel valminud portreele “Mees streletsiriietuses", mis on reprodutseeritud V. Hinnovi monograafias “Paul Raud" (Tallinn, 1966). Raua portreed on realistlikud ja tugeva karakteersusega.

Mees soldatiriietuses, Paul Raud E-kunstisalongis

Raud Paul
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük