Mägine maastik, Ants Murakin Maastikumaal oli Ants Murakini loomingus üks armastatumaid zhanreid. Ta on ise kirjutanud: “Maastikus leian sugulust looduse ja inimese vahel. Maa ja maapinna kujundus ning salapärasus kõige selle ümber ja üle on ürgselt seotud elu ja inimeksistentsiga. " Murakin on maalinud suvist päikeseküllast Eestimaad ja jäädvustanud ka oma reisimuljeid. 1944. aastal lahkus Murakin Eestist ja põgenes Rootsi, kus elas Norrköpingis. Maastik jäi kunstniku meelisteemaks ka tema hilisloomingus. Teda köitsid Norra kaljused vaated. Murakini motiivid jäävad aga endiselt särava koloriidiliseks ja elurõõmsaks. Hilistes töödes on enam motiivi üldistust, kuid endiselt on neile omane veidi naivistlik teemalahendus. E-Kunstisalongi XLIII oksjon Mägine maastik, Ants Murakin E-kunstisalongis Murakin Ants
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Mägine maastik, Ants Murakin E-kunstisalongis

Mägine maastik

u.1950-ndad. Õli, papp. 33x45. Signatuuriga.
Alghind: 18 000/ € 1 150, lõpphind: € 18 000/ 1 150
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Maastikumaal oli Ants Murakini loomingus üks armastatumaid zhanreid. Ta on ise kirjutanud: “Maastikus leian sugulust looduse ja inimese vahel. Maa ja maapinna kujundus ning salapärasus kõige selle ümber ja üle on ürgselt seotud elu ja inimeksistentsiga."

Murakin on maalinud suvist päikeseküllast Eestimaad ja jäädvustanud ka oma reisimuljeid. 1944. aastal lahkus Murakin Eestist ja põgenes Rootsi, kus elas Norrköpingis. Maastik jäi kunstniku meelisteemaks ka tema hilisloomingus. Teda köitsid Norra kaljused vaated. Murakini motiivid jäävad aga endiselt särava koloriidiliseks ja elurõõmsaks. Hilistes töödes on enam motiivi üldistust, kuid endiselt on neile omane veidi naivistlik teemalahendus.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mägine maastik, Ants Murakin

Ants Murakin Mägine maastik u 1950-ndad Maastikumaal oli Ants Murakini loomingus üks armastatumaid zhanreid. Ta on ise kirjutanud: “Maastikus leian sugulust looduse ja inimese vahel. Maa ja maapinna kujundus ning salapärasus kõige selle ümber ja üle on ürgselt seotud elu ja inimeksistentsiga."
Murakin on maalinud suvist päikeseküllast Eestimaad ja jäädvustanud ka oma reisimuljeid. 1944. aastal lahkus Murakin Eestist ja põgenes Rootsi, kus elas Norrköpingis. Maastik jäi kunstniku meelisteemaks ka tema hilisloomingus. Teda köitsid Norra kaljused vaated. Murakini motiivid jäävad aga endiselt särava koloriidiliseks ja elurõõmsaks. Hilistes töödes on enam motiivi üldistust, kuid endiselt on neile omane veidi naivistlik teemalahendus.

Mägine maastik, Ants Murakin E-kunstisalongis

Murakin Ants
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük