Mägine maastik, Ants Murakin Maastikumaal oli Ants Murakini loomingus üks armastatumaid zhanreid. Ta on ise kirjutanud: “Maastikus leian sugulust looduse ja inimese vahel. Maa ja maapinna kujundus ning salapärasus kõige selle ümber ja üle on ürgselt seotud elu ja inimeksistentsiga. " Murakin on maalinud suvist päikeseküllast Eestimaad ja jäädvustanud ka oma reisimuljeid. 1944. aastal lahkus Murakin Eestist ja põgenes Rootsi, kus elas Norrköpingis. Maastik jäi kunstniku meelisteemaks ka tema hilisloomingus. Teda köitsid Norra kaljused vaated. Murakini motiivid jäävad aga endiselt särava koloriidiliseks ja elurõõmsaks. Hilistes töödes on enam motiivi üldistust, kuid endiselt on neile omane veidi naivistlik teemalahendus. E-Kunstisalongi XLIII oksjon Mägine maastik, Ants Murakin E-kunstisalongis Murakin Ants
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mägine maastik, Ants Murakin E-kunstisalongis
Ants Murakin (1892-1975)

Mägine maastik

u.1950-ndad. Õli, papp. 33x45. Signatuuriga.
Alghind: € 18000/€1150, lõpphind: € 18 000/ 1 150
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Maastikumaal oli Ants Murakini loomingus üks armastatumaid zhanreid. Ta on ise kirjutanud: “Maastikus leian sugulust looduse ja inimese vahel. Maa ja maapinna kujundus ning salapärasus kõige selle ümber ja üle on ürgselt seotud elu ja inimeksistentsiga."

Murakin on maalinud suvist päikeseküllast Eestimaad ja jäädvustanud ka oma reisimuljeid. 1944. aastal lahkus Murakin Eestist ja põgenes Rootsi, kus elas Norrköpingis. Maastik jäi kunstniku meelisteemaks ka tema hilisloomingus. Teda köitsid Norra kaljused vaated. Murakini motiivid jäävad aga endiselt särava koloriidiliseks ja elurõõmsaks. Hilistes töödes on enam motiivi üldistust, kuid endiselt on neile omane veidi naivistlik teemalahendus.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mägine maastik, Ants Murakin

Ants Murakin (1892-1975) Mägine maastik u 1950-ndad Maastikumaal oli Ants Murakini loomingus üks armastatumaid zhanreid. Ta on ise kirjutanud: “Maastikus leian sugulust looduse ja inimese vahel. Maa ja maapinna kujundus ning salapärasus kõige selle ümber ja üle on ürgselt seotud elu ja inimeksistentsiga."
Murakin on maalinud suvist päikeseküllast Eestimaad ja jäädvustanud ka oma reisimuljeid. 1944. aastal lahkus Murakin Eestist ja põgenes Rootsi, kus elas Norrköpingis. Maastik jäi kunstniku meelisteemaks ka tema hilisloomingus. Teda köitsid Norra kaljused vaated. Murakini motiivid jäävad aga endiselt särava koloriidiliseks ja elurõõmsaks. Hilistes töödes on enam motiivi üldistust, kuid endiselt on neile omane veidi naivistlik teemalahendus.

Mägine maastik, Ants Murakin E-kunstisalongis

Murakin Ants
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük