Maastik veekoguga, Kaja Kärner “Looduses maalides, kus valgus nii kiiresti muutub, pole sõnakuulmisest juttugi. Püüan küll säilitada esimest muljet, mida pean kõige olulisemaks motiivi valikul, samal ajal aga ei suuda ka hoiduda jälgimast uusi varjundeid. Satun siis segadusse ja algab nagu võidujooks loodusega, mis tihti lõpeb alles pimeda tulekul,” nii on Kaja Kärner kirjeldanud 1971. aastal välja antud näitusekataloogis looduses maalimise eripärasid. Loe lisaks Ei ole müügil Maastik veekoguga, Kaja Kärner E-kunstisalongis Kärner Kaja
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik veekoguga, Kaja Kärner E-kunstisalongis
Kaja Kärner (1920-1998)

Maastik veekoguga

1970ndad. Õli, lõuend. 54x70. Signatuuriga.
Hind: € 2 400 raamitud

“Looduses maalides, kus valgus nii kiiresti muutub, pole sõnakuulmisest juttugi. Püüan küll säilitada esimest muljet, mida pean kõige olulisemaks motiivi valikul, samal ajal aga ei suuda ka hoiduda jälgimast uusi varjundeid. Satun siis segadusse ja algab nagu võidujooks loodusega, mis tihti lõpeb alles pimeda tulekul,” nii on Kaja Kärner kirjeldanud 1971. aastal välja antud näitusekataloogis looduses maalimise eripärasid.

Ei ole müügil


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik veekoguga, Kaja Kärner

Kaja Kärner (1920-1998) Maastik veekoguga 1970ndad Õli, lõuend “Looduses maalides, kus valgus nii kiiresti muutub, pole sõnakuulmisest juttugi. Püüan küll säilitada esimest muljet, mida pean kõige olulisemaks motiivi valikul, samal ajal aga ei suuda ka hoiduda jälgimast uusi varjundeid. Satun siis segadusse ja algab nagu võidujooks loodusega, mis tihti lõpeb alles pimeda tulekul,” nii on Kaja Kärner kirjeldanud 1971. aastal välja antud näitusekataloogis looduses maalimise eripärasid.

Maastik veekoguga, Kaja Kärner E-kunstisalongis

Kärner Kaja
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük