Maastik tuuleveskiga, Woldemar Krüger Sündis Tartumaal. Rahvuselt eestlane, kes kasvas üles baltisaksa perekonnas. Suhtles Raadi mõisaomaniku K. G. von Lipharti lastega. Õppis joonistamist Tartus A. M. Hageni juures. Seejärel reisis mitmel pool Euroopas, külastades Saksamaad, Belgiat, Hollandit, kus tegi joonistusi, akvarelle ja maale vanade meistrite tööde järgi. Aastatel 1858-91 oli Tartu Ülikooli joonistuskooli õppejõud. “Maastik tuuleveskiga" kuulub nende maalide hulka, mis Krüger kopeeris vanameistrite tööde järgi. Maali esiosa on detailselt läbimaalimata, Krüger on eskiislikult jäädvustanud vaid üldplaani. Liphart lähetas Krügeri 1847. aastal Hollandisse ja Belgiasse, kus ta kopeeris põhiliselt 17. sajandi meistreid. Voldemar Vaga kirjutas: “Väga suure osa tema produktsioonist moodustavad koopiad, tehtud peamiselt vanameistrite teoste järgi, milleks ta kasutas nii gravüüre kui fotosid". Maali tagaküljel olevate kirjete põhjal võiks pakkuda, et antud madalmaadele iseloomulik maastik on valminud hollandi kunstniku Adam Pjinackeri (1622-1673) teose järgi. Koopiate valmistamine oli toona väga levinud ning kunstikogujad omandasid meeleldi tuntud kunstnike maalide jäljendeid. 2007 Maastik tuuleveskiga. , Woldemar Krüger E-kunstisalongis Krüger Woldemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik tuuleveskiga., Woldemar Krüger E-kunstisalongis
Woldemar Krüger (1808 - 1894)

Maastik tuuleveskiga.

1874 Õli, papp. 20,7x27. Tagaküljel: W. Krüger nach Prinacker 1874 Facsimile
Alghind: € 26000/€1662
9. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini
10.04.2003 Mustpeade Maja

Sündis Tartumaal. Rahvuselt eestlane, kes kasvas üles baltisaksa perekonnas. Suhtles Raadi mõisaomaniku K. G. von Lipharti lastega. Õppis joonistamist Tartus A. M. Hageni juures. Seejärel reisis mitmel pool Euroopas, külastades Saksamaad, Belgiat, Hollandit, kus tegi joonistusi, akvarelle ja maale vanade meistrite tööde järgi. Aastatel 1858-91 oli Tartu Ülikooli joonistuskooli õppejõud.
“Maastik tuuleveskiga" kuulub nende maalide hulka, mis Krüger kopeeris vanameistrite tööde järgi. Maali esiosa on detailselt läbimaalimata, Krüger on eskiislikult jäädvustanud vaid üldplaani. Liphart lähetas Krügeri 1847. aastal Hollandisse ja Belgiasse, kus ta kopeeris põhiliselt 17. sajandi meistreid. Voldemar Vaga kirjutas: “Väga suure osa tema produktsioonist moodustavad koopiad, tehtud peamiselt vanameistrite teoste järgi, milleks ta kasutas nii gravüüre kui fotosid". Maali tagaküljel olevate kirjete põhjal võiks pakkuda, et antud madalmaadele iseloomulik maastik on valminud hollandi kunstniku Adam Pjinackeri (1622-1673) teose järgi. Koopiate valmistamine oli toona väga levinud ning kunstikogujad omandasid meeleldi tuntud kunstnike maalide jäljendeid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik tuuleveskiga, Woldemar Krüger

Woldemar Krüger (1808 - 1894) Maastik tuuleveskiga 1874 Õli, papp Sündis Tartumaal. Rahvuselt eestlane, kes kasvas üles baltisaksa perekonnas. Suhtles Raadi mõisaomaniku K. G. von Lipharti lastega. Õppis joonistamist Tartus A. M. Hageni juures. Seejärel reisis mitmel pool Euroopas, külastades Saksamaad, Belgiat, Hollandit, kus tegi joonistusi, akvarelle ja maale vanade meistrite tööde järgi. Aastatel 1858-91 oli Tartu Ülikooli joonistuskooli õppejõud.“Maastik tuuleveskiga" kuulub nende maalide hulka, mis Krüger kopeeris vanameistrite tööde järgi. Maali esiosa on detailselt läbimaalimata, Krüger on eskiislikult jäädvustanud vaid üldplaani. Liphart lähetas Krügeri 1847. aastal Hollandisse ja Belgiasse, kus ta kopeeris põhiliselt 17. sajandi meistreid. Voldemar Vaga kirjutas: “Väga suure osa tema produktsioonist moodustavad koopiad, tehtud peamiselt vanameistrite teoste järgi, milleks ta kasutas nii gravüüre kui fotosid". Maali tagaküljel olevate kirjete põhjal võiks pakkuda, et antud madalmaadele iseloomulik maastik on valminud hollandi kunstniku Adam Pjinackeri (1622-1673) teose järgi. Koopiate valmistamine oli toona väga levinud ning kunstikogujad omandasid meeleldi tuntud kunstnike maalide jäljendeid.

Maastik tuuleveskiga. , Woldemar Krüger E-kunstisalongis

Krüger Woldemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük