Maastik tuuleveskiga, Woldemar Krüger Sündis Tartumaal. Rahvuselt eestlane, kes kasvas üles baltisaksa perekonnas. Suhtles Raadi mõisaomaniku K. G. von Lipharti lastega. Õppis joonistamist Tartus A. M. Hageni juures. Seejärel reisis mitmel pool Euroopas, külastades Saksamaad, Belgiat, Hollandit, kus tegi joonistusi, akvarelle ja maale vanade meistrite tööde järgi. Aastatel 1858-91 oli Tartu Ülikooli joonistuskooli õppejõud. “Maastik tuuleveskiga" kuulub nende maalide hulka, mis Krüger kopeeris vanameistrite tööde järgi. Maali esiosa on detailselt läbimaalimata, Krüger on eskiislikult jäädvustanud vaid üldplaani. Liphart lähetas Krügeri 1847. aastal Hollandisse ja Belgiasse, kus ta kopeeris põhiliselt 17. sajandi meistreid. Voldemar Vaga kirjutas: “Väga suure osa tema produktsioonist moodustavad koopiad, tehtud peamiselt vanameistrite teoste järgi, milleks ta kasutas nii gravüüre kui fotosid". Maali tagaküljel olevate kirjete põhjal võiks pakkuda, et antud madalmaadele iseloomulik maastik on valminud hollandi kunstniku Adam Pjinackeri (1622-1673) teose järgi. Koopiate valmistamine oli toona väga levinud ning kunstikogujad omandasid meeleldi tuntud kunstnike maalide jäljendeid. Meistri käega Maastik tuuleveskiga. , Woldemar Krüger E-kunstisalongis Krüger Woldemar
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik tuuleveskiga., Woldemar Krüger E-kunstisalongis
Woldemar Krüger (1808 - 1894)

Maastik tuuleveskiga.

1874 Õli, papp. 20,7x27. Tagaküljel: W. Krüger nach Prinacker 1874 Facsimile
Alghind: 26000/€1662
9. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini
10.04.2003 Mustpeade Maja

Sündis Tartumaal. Rahvuselt eestlane, kes kasvas üles baltisaksa perekonnas. Suhtles Raadi mõisaomaniku K. G. von Lipharti lastega. Õppis joonistamist Tartus A. M. Hageni juures. Seejärel reisis mitmel pool Euroopas, külastades Saksamaad, Belgiat, Hollandit, kus tegi joonistusi, akvarelle ja maale vanade meistrite tööde järgi. Aastatel 1858-91 oli Tartu Ülikooli joonistuskooli õppejõud.
“Maastik tuuleveskiga" kuulub nende maalide hulka, mis Krüger kopeeris vanameistrite tööde järgi. Maali esiosa on detailselt läbimaalimata, Krüger on eskiislikult jäädvustanud vaid üldplaani. Liphart lähetas Krügeri 1847. aastal Hollandisse ja Belgiasse, kus ta kopeeris põhiliselt 17. sajandi meistreid. Voldemar Vaga kirjutas: “Väga suure osa tema produktsioonist moodustavad koopiad, tehtud peamiselt vanameistrite teoste järgi, milleks ta kasutas nii gravüüre kui fotosid". Maali tagaküljel olevate kirjete põhjal võiks pakkuda, et antud madalmaadele iseloomulik maastik on valminud hollandi kunstniku Adam Pjinackeri (1622-1673) teose järgi. Koopiate valmistamine oli toona väga levinud ning kunstikogujad omandasid meeleldi tuntud kunstnike maalide jäljendeid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik tuuleveskiga, Woldemar Krüger

Woldemar Krüger (1808 - 1894) Maastik tuuleveskiga 1874 Õli, papp Sündis Tartumaal. Rahvuselt eestlane, kes kasvas üles baltisaksa perekonnas. Suhtles Raadi mõisaomaniku K. G. von Lipharti lastega. Õppis joonistamist Tartus A. M. Hageni juures. Seejärel reisis mitmel pool Euroopas, külastades Saksamaad, Belgiat, Hollandit, kus tegi joonistusi, akvarelle ja maale vanade meistrite tööde järgi. Aastatel 1858-91 oli Tartu Ülikooli joonistuskooli õppejõud.“Maastik tuuleveskiga" kuulub nende maalide hulka, mis Krüger kopeeris vanameistrite tööde järgi. Maali esiosa on detailselt läbimaalimata, Krüger on eskiislikult jäädvustanud vaid üldplaani. Liphart lähetas Krügeri 1847. aastal Hollandisse ja Belgiasse, kus ta kopeeris põhiliselt 17. sajandi meistreid. Voldemar Vaga kirjutas: “Väga suure osa tema produktsioonist moodustavad koopiad, tehtud peamiselt vanameistrite teoste järgi, milleks ta kasutas nii gravüüre kui fotosid". Maali tagaküljel olevate kirjete põhjal võiks pakkuda, et antud madalmaadele iseloomulik maastik on valminud hollandi kunstniku Adam Pjinackeri (1622-1673) teose järgi. Koopiate valmistamine oli toona väga levinud ning kunstikogujad omandasid meeleldi tuntud kunstnike maalide jäljendeid.

Maastik tuuleveskiga. , Woldemar Krüger E-kunstisalongis

Krüger Woldemar
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük