Maastik majadega, Otto Paas Pihkvas sündinud Paas kolis lapsepõlves perega Pärnusse. 1935. aastal asus ta õppima Riigi Kunsttööstuskooli litograafiat. Kolm aastat hiljem jätkas Paas kunstiõpinguid Pallases maali erialal. 1944. aastal lahkus ta Rootsi, kus esines korduvalt välis-Eesti kunstinäitustel ja oli kirjavahetuses mitmete kunstnikega, sealhulgas Karin Lutsu ja Arno Vihalemmaga. 1990. aastal oli Tartu Kunstimuuseumis Otto Paasi näitus. “Maastik majadega" on pallasliku käekirjaga teostatud töö, kus Paas on liikuva pintslikirjaga jäädvustanud värvika vaate. Maastiku kirevust ning ehitiste punaseid katuseid tasakaalustab rahulik taevas mõne üksiku pilvega. Loe lisaks Maastik majadega, Otto Paas E-kunstisalongis Paas Otto
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik majadega, Otto Paas E-kunstisalongis
Otto Paas (1918-1987)

Maastik majadega

1947 Õli, masoniit. Signatuuriga. 37,5 x 59,4.
Alghind: € €1250
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Pihkvas sündinud Paas kolis lapsepõlves perega Pärnusse. 1935. aastal asus ta õppima Riigi Kunsttööstuskooli litograafiat. Kolm aastat hiljem jätkas Paas kunstiõpinguid Pallases maali erialal. 1944. aastal lahkus ta Rootsi, kus esines korduvalt välis-Eesti kunstinäitustel ja oli kirjavahetuses mitmete kunstnikega, sealhulgas Karin Lutsu ja Arno Vihalemmaga. 1990. aastal oli Tartu Kunstimuuseumis Otto Paasi näitus. “Maastik majadega" on pallasliku käekirjaga teostatud töö, kus Paas on liikuva pintslikirjaga jäädvustanud värvika vaate. Maastiku kirevust ning ehitiste punaseid katuseid tasakaalustab rahulik taevas mõne üksiku pilvega.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik majadega, Otto Paas

Otto Paas (1918-1987) Maastik majadega 1947 Õli, masoniit Signatuuriga Pihkvas sündinud Paas kolis lapsepõlves perega Pärnusse. 1935. aastal asus ta õppima Riigi Kunsttööstuskooli litograafiat. Kolm aastat hiljem jätkas Paas kunstiõpinguid Pallases maali erialal. 1944. aastal lahkus ta Rootsi, kus esines korduvalt välis-Eesti kunstinäitustel ja oli kirjavahetuses mitmete kunstnikega, sealhulgas Karin Lutsu ja Arno Vihalemmaga. 1990. aastal oli Tartu Kunstimuuseumis Otto Paasi näitus. “Maastik majadega" on pallasliku käekirjaga teostatud töö, kus Paas on liikuva pintslikirjaga jäädvustanud värvika vaate. Maastiku kirevust ning ehitiste punaseid katuseid tasakaalustab rahulik taevas mõne üksiku pilvega.

Maastik majadega, Otto Paas E-kunstisalongis

Paas Otto
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük