Maastik majadega, Otto Paas Pihkvas sündinud Paas kolis lapsepõlves perega Pärnusse. 1935. aastal asus ta õppima Riigi Kunsttööstuskooli litograafiat. Kolm aastat hiljem jätkas Paas kunstiõpinguid Pallases maali erialal. 1944. aastal lahkus ta Rootsi, kus esines korduvalt välis-Eesti kunstinäitustel ja oli kirjavahetuses mitmete kunstnikega, sealhulgas Karin Lutsu ja Arno Vihalemmaga. 1990. aastal oli Tartu Kunstimuuseumis Otto Paasi näitus. “Maastik majadega" on pallasliku käekirjaga teostatud töö, kus Paas on liikuva pintslikirjaga jäädvustanud värvika vaate. Maastiku kirevust ning ehitiste punaseid katuseid tasakaalustab rahulik taevas mõne üksiku pilvega. Loe lisaks Maastik majadega, Otto Paas E-kunstisalongis Paas Otto
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Maastik majadega, Otto Paas E-kunstisalongis

Maastik majadega

1947 Õli, masoniit. Signatuuriga. 37,5 x 59,4.
Alghind: € 1 250
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Pihkvas sündinud Paas kolis lapsepõlves perega Pärnusse. 1935. aastal asus ta õppima Riigi Kunsttööstuskooli litograafiat. Kolm aastat hiljem jätkas Paas kunstiõpinguid Pallases maali erialal. 1944. aastal lahkus ta Rootsi, kus esines korduvalt välis-Eesti kunstinäitustel ja oli kirjavahetuses mitmete kunstnikega, sealhulgas Karin Lutsu ja Arno Vihalemmaga. 1990. aastal oli Tartu Kunstimuuseumis Otto Paasi näitus. “Maastik majadega" on pallasliku käekirjaga teostatud töö, kus Paas on liikuva pintslikirjaga jäädvustanud värvika vaate. Maastiku kirevust ning ehitiste punaseid katuseid tasakaalustab rahulik taevas mõne üksiku pilvega.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik majadega, Otto Paas

Otto Paas Maastik majadega 1947 Õli, masoniit Signatuuriga Pihkvas sündinud Paas kolis lapsepõlves perega Pärnusse. 1935. aastal asus ta õppima Riigi Kunsttööstuskooli litograafiat. Kolm aastat hiljem jätkas Paas kunstiõpinguid Pallases maali erialal. 1944. aastal lahkus ta Rootsi, kus esines korduvalt välis-Eesti kunstinäitustel ja oli kirjavahetuses mitmete kunstnikega, sealhulgas Karin Lutsu ja Arno Vihalemmaga. 1990. aastal oli Tartu Kunstimuuseumis Otto Paasi näitus. “Maastik majadega" on pallasliku käekirjaga teostatud töö, kus Paas on liikuva pintslikirjaga jäädvustanud värvika vaate. Maastiku kirevust ning ehitiste punaseid katuseid tasakaalustab rahulik taevas mõne üksiku pilvega.

Maastik majadega, Otto Paas E-kunstisalongis

Paas Otto
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük