Maastik järvega, Peeter Adolf Sink viljeles õlimaali ja akvarelli, kuid valdav osa tema loomingust on pastellitehnikas. "Maastikuvaateis eelistas ta motiive, mis on ajendanud ka paljusid tema luuletusi: kanarbikunõmmi, vaikseid loojanguhetki randadel ja keerukaid pilvemaastikke. /. . . / Peeter Singi kanarbikunõmmedes ja rannavaateis võib ära tunda Nikolai Triigi juugendlikku tumedat paletti ja lineaarsust, pilvemaastikud meenutavad kohati Kondrad Mäge, keda ta samuti pidas oma õpetajaks,“ on kirjutanud kunstiteadlane Juta Kivimäe Singi loomingust. Loe lisaks Maastik järvega, Peeter Adolf Sink E-kunstisalongis Sink Peeter Adolf
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik järvega, Peeter Adolf Sink E-kunstisalongis

Maastik järvega

1933 Pastell, paber. Signatuuriga. Ava 33,5x49,5
Alghind: € 450
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

Sink viljeles õlimaali ja akvarelli, kuid valdav osa tema loomingust on pastellitehnikas. "Maastikuvaateis eelistas ta motiive, mis on ajendanud ka paljusid tema luuletusi: kanarbikunõmmi, vaikseid loojanguhetki randadel ja keerukaid pilvemaastikke. /.../ Peeter Singi kanarbikunõmmedes ja rannavaateis võib ära tunda Nikolai Triigi juugendlikku tumedat paletti ja lineaarsust, pilvemaastikud meenutavad kohati Kondrad Mäge, keda ta samuti pidas oma õpetajaks,“ on kirjutanud kunstiteadlane Juta Kivimäe Singi loomingust.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik järvega, Peeter Adolf

Peeter Adolf Sink Maastik järvega 1933 Pastell, paber Signatuuriga Sink viljeles õlimaali ja akvarelli, kuid valdav osa tema loomingust on pastellitehnikas. "Maastikuvaateis eelistas ta motiive, mis on ajendanud ka paljusid tema luuletusi: kanarbikunõmmi, vaikseid loojanguhetki randadel ja keerukaid pilvemaastikke. /.../ Peeter Singi kanarbikunõmmedes ja rannavaateis võib ära tunda Nikolai Triigi juugendlikku tumedat paletti ja lineaarsust, pilvemaastikud meenutavad kohati Kondrad Mäge, keda ta samuti pidas oma õpetajaks,“ on kirjutanud kunstiteadlane Juta Kivimäe Singi loomingust.

Maastik järvega, Peeter Adolf Sink E-kunstisalongis

Sink Peeter Adolf
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük