Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis Olga Terri õppis Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja aastatel 1943-44 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis maali, kus tema õpetajateks oli Erik Haamer, ning suureks eeskujuks Johannes Greenberg. Terri põhialaks kujunes portree, mille kõrvale aeg-ajalt on võrdväärse partnerina kerkinud ka maastik. Terri tööde emotsionaalne skaala on kargesse poeesiasse kalduv. 1960-ndatel leiab ta oma maastikumotiivid enamasti saartelt Muhust ja Vormsilt. Kunstiteadlane M. Vahemaa kirjutab kunstniku kataloogis: “Vormi modelleerivad pintslilöögid on muutunud pikemaks, nõtkemaks. Ka nüüd ei kasuta kunstnik eriti rikkalikku värviskaalat, värvid on aga intensiivsed, hele nüansirikas koloriit rõhutab teoste optimistlikku kõla. " (Tallinn, 1966) Antud heledais toones töö nõuab süvenemist, et tabada temas peituvad värvide ja meeleolu varjundid. Loe lisaks Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis Terri Olga
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis

Maastik

1960-ndad Õli, papp. Signeeritud 33,4 x 40,5
Alghind: 10000/€639, lõpphind: € 10 000/ 639
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Olga Terri õppis Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja aastatel 1943-44 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis maali, kus tema õpetajateks oli Erik Haamer, ning suureks eeskujuks Johannes Greenberg. Terri põhialaks kujunes portree, mille kõrvale aeg-ajalt on võrdväärse partnerina kerkinud ka maastik. Terri tööde emotsionaalne skaala on kargesse poeesiasse kalduv. 1960-ndatel leiab ta oma maastikumotiivid enamasti saartelt Muhust ja Vormsilt. Kunstiteadlane M. Vahemaa kirjutab kunstniku kataloogis: “Vormi modelleerivad pintslilöögid on muutunud pikemaks, nõtkemaks. Ka nüüd ei kasuta kunstnik eriti rikkalikku värviskaalat, värvid on aga intensiivsed, hele nüansirikas koloriit rõhutab teoste optimistlikku kõla." (Tallinn, 1966) Antud heledais toones töö nõuab süvenemist, et tabada temas peituvad värvide ja meeleolu varjundid.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis

Olga Terri Maastik 1960-ndad Õli, papp Signeeritud 33,4 x 40,5 Alghind: 10000/€639, lõpphind: € 10 000/ 639 8 Olga Terri õppis Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja aastatel 1943-44 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis maali, kus tema õpetajateks oli Erik Haamer, ning suureks eeskujuks Johannes Greenberg. Terri põhialaks kujunes portree, mille kõrvale aeg-ajalt on võrdväärse partnerina kerkinud ka maastik. Terri tööde emotsionaalne skaala on kargesse poeesiasse kalduv. 1960-ndatel leiab ta oma maastikumotiivid enamasti saartelt Muhust ja Vormsilt. Kunstiteadlane M. Vahemaa kirjutab kunstniku kataloogis: “Vormi modelleerivad pintslilöögid on muutunud pikemaks, nõtkemaks. Ka nüüd ei kasuta kunstnik eriti rikkalikku värviskaalat, värvid on aga intensiivsed, hele nüansirikas koloriit rõhutab teoste optimistlikku kõla." (Tallinn, 1966) Antud heledais toones töö nõuab süvenemist, et tabada temas peituvad värvide ja meeleolu varjundid.

Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis

Terri Olga
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük