Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis Olga Terri õppis Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja aastatel 1943-44 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis maali, kus tema õpetajateks oli Erik Haamer, ning suureks eeskujuks Johannes Greenberg. Terri põhialaks kujunes portree, mille kõrvale aeg-ajalt on võrdväärse partnerina kerkinud ka maastik. Terri tööde emotsionaalne skaala on kargesse poeesiasse kalduv. 1960-ndatel leiab ta oma maastikumotiivid enamasti saartelt Muhust ja Vormsilt. Kunstiteadlane M. Vahemaa kirjutab kunstniku kataloogis: “Vormi modelleerivad pintslilöögid on muutunud pikemaks, nõtkemaks. Ka nüüd ei kasuta kunstnik eriti rikkalikku värviskaalat, värvid on aga intensiivsed, hele nüansirikas koloriit rõhutab teoste optimistlikku kõla. " (Tallinn, 1966) Antud heledais toones töö nõuab süvenemist, et tabada temas peituvad värvide ja meeleolu varjundid. Loe lisaks Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis Terri Olga
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis

Maastik

1960-ndad Õli, papp. Signeeritud 33,4 x 40,5
Alghind: € 10000/€639, lõpphind: € 10 000/ 639
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Olga Terri õppis Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja aastatel 1943-44 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis maali, kus tema õpetajateks oli Erik Haamer, ning suureks eeskujuks Johannes Greenberg. Terri põhialaks kujunes portree, mille kõrvale aeg-ajalt on võrdväärse partnerina kerkinud ka maastik. Terri tööde emotsionaalne skaala on kargesse poeesiasse kalduv. 1960-ndatel leiab ta oma maastikumotiivid enamasti saartelt Muhust ja Vormsilt. Kunstiteadlane M. Vahemaa kirjutab kunstniku kataloogis: “Vormi modelleerivad pintslilöögid on muutunud pikemaks, nõtkemaks. Ka nüüd ei kasuta kunstnik eriti rikkalikku värviskaalat, värvid on aga intensiivsed, hele nüansirikas koloriit rõhutab teoste optimistlikku kõla." (Tallinn, 1966) Antud heledais toones töö nõuab süvenemist, et tabada temas peituvad värvide ja meeleolu varjundid.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis

Olga Terri Maastik 1960-ndad Õli, papp Signeeritud 33,4 x 40,5 Alghind: € 10000/€639, lõpphind: € 10 000/ 639 8 Olga Terri õppis Riigi Kunsttööstuskoolis graafikat ja aastatel 1943-44 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis maali, kus tema õpetajateks oli Erik Haamer, ning suureks eeskujuks Johannes Greenberg. Terri põhialaks kujunes portree, mille kõrvale aeg-ajalt on võrdväärse partnerina kerkinud ka maastik. Terri tööde emotsionaalne skaala on kargesse poeesiasse kalduv. 1960-ndatel leiab ta oma maastikumotiivid enamasti saartelt Muhust ja Vormsilt. Kunstiteadlane M. Vahemaa kirjutab kunstniku kataloogis: “Vormi modelleerivad pintslilöögid on muutunud pikemaks, nõtkemaks. Ka nüüd ei kasuta kunstnik eriti rikkalikku värviskaalat, värvid on aga intensiivsed, hele nüansirikas koloriit rõhutab teoste optimistlikku kõla." (Tallinn, 1966) Antud heledais toones töö nõuab süvenemist, et tabada temas peituvad värvide ja meeleolu varjundid.

Maastik, Olga Terri E-kunstisalongis

Terri Olga
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük