Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis Kurismaa on Eesti esimesi avangardiste ja kineetilise kunsti viljelejaid. Loonud popkunstimõjulisi kineetilisi skulptuure ja valgusobjekte. Anu Liivak kirjutab:"Kurismaa maalilooming 1970. aastatest tänaseni on kulgenud abstraktse maalilisuse radadel. Talle on omased intensiivsed toonid ning sensuaalselt sulavad vormid. 1970. aastate maalides organiseerivad värvilaigud pildi kahemõõtmelist pinda. Kunstnik tundub olevat maalinud kujuteldavate maastike meeleolupilte, emotsionaalsete seisundite peegeldusi. Ta armastab valget alusmaali läbi kumada laskvat transparentset maalimislaadi, kasutab sageli sulatamisvõtteid ning eelistab värvilaigu isikupäratut mõju pintslitõmbe personaalsusele. " (Eesti kunstnikud 1,1998) " (Eesti kunstnikud 1,1998) Loe lisaks Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis Kurismaa Kaarel
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis
Kaarel Kurismaa (sünd 1939)

Maastik

1972 Õli, lõuend. Signeeritud. 47 x 68
Alghind: € 19000/€1214
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Kurismaa on Eesti esimesi avangardiste ja kineetilise kunsti viljelejaid. Loonud popkunstimõjulisi kineetilisi skulptuure ja valgusobjekte.Anu Liivak kirjutab:"Kurismaa maalilooming 1970. aastatest tänaseni on kulgenud abstraktse maalilisuse radadel. Talle on omased intensiivsed toonid ning sensuaalselt sulavad vormid. 1970. aastate maalides organiseerivad värvilaigud pildi kahemõõtmelist pinda. Kunstnik tundub olevat maalinud kujuteldavate maastike meeleolupilte, emotsionaalsete seisundite peegeldusi. Ta armastab valget alusmaali läbi kumada laskvat transparentset maalimislaadi, kasutab sageli sulatamisvõtteid ning eelistab värvilaigu isikupäratut mõju pintslitõmbe personaalsusele." (Eesti kunstnikud 1,1998)Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis

Kaarel Kurismaa (sünd 1939) Maastik 1972 Õli, lõuend Signeeritud Kurismaa on Eesti esimesi avangardiste ja kineetilise kunsti viljelejaid. Loonud popkunstimõjulisi kineetilisi skulptuure ja valgusobjekte.Anu Liivak kirjutab:"Kurismaa maalilooming 1970. aastatest tänaseni on kulgenud abstraktse maalilisuse radadel. Talle on omased intensiivsed toonid ning sensuaalselt sulavad vormid. 1970. aastate maalides organiseerivad värvilaigud pildi kahemõõtmelist pinda. Kunstnik tundub olevat maalinud kujuteldavate maastike meeleolupilte, emotsionaalsete seisundite peegeldusi. Ta armastab valget alusmaali läbi kumada laskvat transparentset maalimislaadi, kasutab sageli sulatamisvõtteid ning eelistab värvilaigu isikupäratut mõju pintslitõmbe personaalsusele." (Eesti kunstnikud 1,1998)

Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis

Kurismaa Kaarel
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük