Lilled, Herman Aunapu E-kunstisalongis Herman Aunapuu taasavastamine toimus 2003. aastal kui Tartu Linnamuuseumis toimus kunstniku näitus "Sahib tuleb tagasi“. Õpinguid Tartus "Pallases“ alustas Aunapuu 1933. aastal. Tema õpetajateks koolis olid Villem Ormisson ja Ado Vabbe ning koolikaaslasteks Endel Kõks, Elmar Kits, Valve Janov. Koos Varmo Pirgiga arreteeriti mitmed veel kunsti õppivad noored mehed ning järgnes kümme aastat vangilaagreid Venemaa avarustes. Juba 1930-ndate lõpus esines Aunapuu kunstinäitustel, kus tema tundliku koloriidiga ja poeetilise teemakäsitlusega maalid äratasid kunstipubliku tähelepanu. Naastes vintsutatuna vangistusest, asus Aunapuu tööle reklaamikunstnikuna, osaledes samas ka Tartu kunstinäitustel. "Lilled“ kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi ning kannab endas Aunapuu loomingu iseloomulikke väärtusi. Enn Lillemets kirjutas näitusega kaasnevas bukletis: "Terasele silmale ei jää märkamata kunstnikku erutanud rafineeritud värviprobleemid ka esmapilgul vähenõudlikus motiivis. “ “ Loe lisaks Lilled, Herman Aunapu E-kunstisalongis Aunapu Herman
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Lilled, Herman Aunapu E-kunstisalongis
Herman Aunapu (1915-1998)

Lilled

1943 Õli, vineer. 43,7 X 45. Signatuuriga
Alghind: 10000/€639, lõpphind: € 12 000/ 767
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Herman Aunapuu taasavastamine toimus 2003. aastal kui Tartu Linnamuuseumis toimus kunstniku näitus "Sahib tuleb tagasi“. Õpinguid Tartus "Pallases“ alustas Aunapuu 1933. aastal. Tema õpetajateks koolis olid Villem Ormisson ja Ado Vabbe ning koolikaaslasteks Endel Kõks, Elmar Kits, Valve Janov. Koos Varmo Pirgiga arreteeriti mitmed veel kunsti õppivad noored mehed ning järgnes kümme aastat vangilaagreid Venemaa avarustes. Juba 1930-ndate lõpus esines Aunapuu kunstinäitustel, kus tema tundliku koloriidiga ja poeetilise teemakäsitlusega maalid äratasid kunstipubliku tähelepanu. Naastes vintsutatuna vangistusest, asus Aunapuu tööle reklaamikunstnikuna, osaledes samas ka Tartu kunstinäitustel.

"Lilled“ kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi ning kannab endas Aunapuu loomingu iseloomulikke väärtusi. Enn Lillemets kirjutas näitusega kaasnevas bukletis: "Terasele silmale ei jää märkamata kunstnikku erutanud rafineeritud värviprobleemid ka esmapilgul vähenõudlikus motiivis.“Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Herman Aunapu E-kunstisalongis

Herman Aunapu (1915-1998) Lilled 1943 Õli, vineer 43,7 X 45 Herman Aunapuu taasavastamine toimus 2003. aastal kui Tartu Linnamuuseumis toimus kunstniku näitus "Sahib tuleb tagasi“. Õpinguid Tartus "Pallases“ alustas Aunapuu 1933. aastal. Tema õpetajateks koolis olid Villem Ormisson ja Ado Vabbe ning koolikaaslasteks Endel Kõks, Elmar Kits, Valve Janov. Koos Varmo Pirgiga arreteeriti mitmed veel kunsti õppivad noored mehed ning järgnes kümme aastat vangilaagreid Venemaa avarustes. Juba 1930-ndate lõpus esines Aunapuu kunstinäitustel, kus tema tundliku koloriidiga ja poeetilise teemakäsitlusega maalid äratasid kunstipubliku tähelepanu. Naastes vintsutatuna vangistusest, asus Aunapuu tööle reklaamikunstnikuna, osaledes samas ka Tartu kunstinäitustel.
"Lilled“ kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi ning kannab endas Aunapuu loomingu iseloomulikke väärtusi. Enn Lillemets kirjutas näitusega kaasnevas bukletis: "Terasele silmale ei jää märkamata kunstnikku erutanud rafineeritud värviprobleemid ka esmapilgul vähenõudlikus motiivis.“

Lilled, Herman Aunapu E-kunstisalongis

Aunapu Herman
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük