Lamburneiu tagasitulek, Neeme Lüdimois Tema maalidel esinevad klassikalised sürrealismi motiivid – erootika, religioon, detailid kunstiajaloost, sümbolid Lamburneiu tagasitulek, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Lüdimois Neeme
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lamburneiu tagasitulek, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis
Neeme Lüdimois (sünd 1955)

Lamburneiu tagasitulek

2003 Õli, lõuend 70 x 50
Hind: € 666
Ei ole müügil


Neeme Lüdimois (sünd 1955)
Kunstnik Neeme Lüdimois on sündinud 1955. aastal Tartus. Keskkooli lõpetamise järel asus õppima Tartu Ülikooli füüsikat (jäi lõpetamata).Neeme Lüdimois tõusis kunstnikkonnas esile 1980. aastate alguse noortenäitustel. Ta pole end sidunud ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Tema maalidel esinevad klassikalised sürrealismi motiivid – erootika, religioon, detailid kunstiajaloost, sümbolid.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lamburneiu tagasitulek, Neeme Lüdimois

Neeme Lüdimois (sünd 1955) Lamburneiu tagasitulek 2003 Õli, lõuend 70 x 50 Hind: € 666 Ei ole müügil Neeme Lüdimois (sünd 1955) Kunstnik Neeme Lüdimois on sündinud 1955 aastal Tartus

Lamburneiu tagasitulek, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Lüdimois Neeme
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük