Krüsanteemid, Lola Liivat E-kunstisalongis Lola Liivat alustas kunstiõpinguid 1948. a. Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ning lõpetas 1954. a. ERKI. Pöördeliseks kujunes 1957. a. , kui kunstnik käis Moskvas rahvusvahelisel noorsoofestivalil ning sai tõuke abstraktsionismi poole. Sellest ajast on L. Liivat eelkõige tuntud nonfiguraalse maalikunsti viljelejana, kuid samas loob ta ka, otsekui vastukaaluks, tunderikkaid ning julge ja tabava koloriidiga lillemaale. Selle suurepäraseks näiteks on ka oksjonil esindatud maal “Krüsanteemid". Kuigi tegemist on lillemaaliga, on teoses tunda kunstnikule omast hoogsust ja ekspressiivsust nii pintslilöögis kui koloriidis. Lola Liivati aastatepikkust loometööd tunnustati 2008. a. sügisel prestii¾ika Konrad Mäe nimelise preemiaga. E-Kunstisalongi XXX oksjon Toimus Krüsanteemid, Lola Liivat E-kunstisalongis Liivat Lola
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Krüsanteemid, Lola Liivat E-kunstisalongis

Krüsanteemid

1987 Õli,masoniit 70 x 60
Alghind: € 16500/€1055
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Lola Liivat alustas kunstiõpinguid 1948.a. Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ning lõpetas 1954.a. ERKI. Pöördeliseks kujunes 1957.a., kui kunstnik käis Moskvas rahvusvahelisel noorsoofestivalil ning sai tõuke abstraktsionismi poole. Sellest ajast on L. Liivat eelkõige tuntud nonfiguraalse maalikunsti viljelejana, kuid samas loob ta ka, otsekui vastukaaluks, tunderikkaid ning julge ja tabava koloriidiga lillemaale. Selle suurepäraseks näiteks on ka oksjonil esindatud maal “Krüsanteemid". Kuigi tegemist on lillemaaliga, on teoses tunda kunstnikule omast hoogsust ja ekspressiivsust nii pintslilöögis kui koloriidis. Lola Liivati aastatepikkust loometööd tunnustati 2008.a. sügisel prestii¾ika Konrad Mäe nimelise preemiaga.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Krüsanteemid, Lola Liivat E-kunstisalongis

Lola Liivat Krüsanteemid 1987 Õli,masoniit 70 x 60 Alghind: € 16500/€1055 21 E-Kunstisalongi XXI oksjon 01 Lola Liivat alustas kunstiõpinguid 1948.a. Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis ning lõpetas 1954.a. ERKI. Pöördeliseks kujunes 1957.a., kui kunstnik käis Moskvas rahvusvahelisel noorsoofestivalil ning sai tõuke abstraktsionismi poole. Sellest ajast on L. Liivat eelkõige tuntud nonfiguraalse maalikunsti viljelejana, kuid samas loob ta ka, otsekui vastukaaluks, tunderikkaid ning julge ja tabava koloriidiga lillemaale. Selle suurepäraseks näiteks on ka oksjonil esindatud maal “Krüsanteemid". Kuigi tegemist on lillemaaliga, on teoses tunda kunstnikule omast hoogsust ja ekspressiivsust nii pintslilöögis kui koloriidis. Lola Liivati aastatepikkust loometööd tunnustati 2008.a. sügisel prestii¾ika Konrad Mäe nimelise preemiaga.

Krüsanteemid, Lola Liivat E-kunstisalongis

Liivat Lola
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük