Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis "Julgemini kui teised ja varem kui teised tema aja eesti maalijad põgeneb ta visionaarselt ettekujutuslikku nägemislaadi," nii on kunstnikust kirjutanud kunstiteadlane Ene Lamp. Alles 30. eluaastates astus Ellinor Aiki Pallasesse, mille lõpetas Nikolai Triigi õpilasena maali erialal. Kunstnik oli sõltumatu oma kaasaja trendidest ning jäi truuks talle ainuomase maalilahenduse juurde. Ta maalis julgete toonidega ning kasutas ära värvi füüsilisi omadusi, kattes maalipind väga pastoosselt ning faktuurselt. Aiki meisterdas oma töödele raamid ise, nii moodustavad nii raam kui maal tervikliku teose. 1999 teater "Vanemuine" Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis Aiki Ellinor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis
Ellinor Aiki (1893 - 1969)

Kressid

1947 Õli, vineer. Signatuuriga. Originaalraamiga. 35,2 x 42
Alghind: € €1000, lõpphind: € 1 325
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

"Julgemini kui teised ja varem kui teised tema aja eesti maalijad põgeneb ta visionaarselt ettekujutuslikku nägemislaadi," nii on kunstnikust kirjutanud kunstiteadlane Ene Lamp.
Alles 30. eluaastates astus Ellinor Aiki Pallasesse, mille lõpetas Nikolai Triigi õpilasena maali erialal.
Kunstnik oli sõltumatu oma kaasaja trendidest ning jäi truuks talle ainuomase maalilahenduse juurde. Ta maalis julgete toonidega ning kasutas ära värvi füüsilisi omadusi, kattes maalipind väga pastoosselt ning faktuurselt.
Aiki meisterdas oma töödele raamid ise, nii moodustavad nii raam kui maal tervikliku teose.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis

Ellinor Aiki (1893 - 1969) Kressid 1947 Õli, vineer Signatuuriga "Julgemini kui teised ja varem kui teised tema aja eesti maalijad põgeneb ta visionaarselt ettekujutuslikku nägemislaadi," nii on kunstnikust kirjutanud kunstiteadlane Ene Lamp. Alles 30. eluaastates astus Ellinor Aiki Pallasesse, mille lõpetas Nikolai Triigi õpilasena maali erialal. Kunstnik oli sõltumatu oma kaasaja trendidest ning jäi truuks talle ainuomase maalilahenduse juurde. Ta maalis julgete toonidega ning kasutas ära värvi füüsilisi omadusi, kattes maalipind väga pastoosselt ning faktuurselt. Aiki meisterdas oma töödele raamid ise, nii moodustavad nii raam kui maal tervikliku teose.

Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis

Aiki Ellinor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük