Köögis, Andrus Johani E-kunstisalongis Kunstiteadmisi asus Johani omandama kõigepealt Riigi Kunsttööstuskooli ning 1926. aastal Pallasesse, mille lõpetas 1933. aastal maali erialal. Seejärel käis Johani end veel Berliinis, Pariisis ja Amsterdamis täiendamas. Käesolev teos on etüüd aasta hiljem valminud õlimaalile "Köögis“ (Eesti Kunstimuuseumi kogus). Tegemist on ühe tuntuma Johani maaliga, mida on korduvalt reprodutseeritud ja eksponeeritud. Maalile tegi Johani mitmeid kavandeid, millel ta kujutab oma abikaasa vennatütart Helga Mugastot köögitoimetusi tegemas. Johani abikaasa Helene Mugasto-Johani on kirjutanud nii: "Andruse teostes on domineerival kohal inimene - töötav ja mõtlev inimene. Põhitähelepanu pöörab ta inimese sisemaailma avamisele. " Tu¹ijoonistus kujutab keskselt täispikka figuuri, maalil on aga kompositsiooni oluliselt muudetud: tähelepanu on pööratud ka ümbritsevale köögi-interjöörile. Antud teos pärineb Alfred Rõude kogust. 2013 Köögis, Andrus Johani E-kunstisalongis Johani Andrus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Köögis, Andrus Johani E-kunstisalongis
Andrus Johani (1906-1941)

Köögis

1934 Tu¹¹, paber. Signatuuriga. Ava 46x28
Alghind: € €1675
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Kunstiteadmisi asus Johani omandama kõigepealt Riigi Kunsttööstuskooli ning 1926. aastal Pallasesse, mille lõpetas 1933. aastal maali erialal. Seejärel käis Johani end veel Berliinis, Pariisis ja Amsterdamis täiendamas.
Käesolev teos on etüüd aasta hiljem valminud õlimaalile "Köögis“ (Eesti Kunstimuuseumi kogus). Tegemist on ühe tuntuma Johani maaliga, mida on korduvalt reprodutseeritud ja eksponeeritud. Maalile tegi Johani mitmeid kavandeid, millel ta kujutab oma abikaasa vennatütart Helga Mugastot köögitoimetusi tegemas. Johani abikaasa Helene Mugasto-Johani on kirjutanud nii: "Andruse teostes on domineerival kohal inimene - töötav ja mõtlev inimene. Põhitähelepanu pöörab ta inimese sisemaailma avamisele." Tu¹ijoonistus kujutab keskselt täispikka figuuri, maalil on aga kompositsiooni oluliselt muudetud: tähelepanu on pööratud ka ümbritsevale köögi-interjöörile.
Antud teos pärineb Alfred Rõude kogust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Köögis, Andrus Johani E-kunstisalongis

Andrus Johani (1906-1941) Köögis 1934 Tu¹¹, paber Signatuuriga Kunstiteadmisi asus Johani omandama kõigepealt Riigi Kunsttööstuskooli ning 1926. aastal Pallasesse, mille lõpetas 1933. aastal maali erialal. Seejärel käis Johani end veel Berliinis, Pariisis ja Amsterdamis täiendamas. Käesolev teos on etüüd aasta hiljem valminud õlimaalile "Köögis“ (Eesti Kunstimuuseumi kogus). Tegemist on ühe tuntuma Johani maaliga, mida on korduvalt reprodutseeritud ja eksponeeritud. Maalile tegi Johani mitmeid kavandeid, millel ta kujutab oma abikaasa vennatütart Helga Mugastot köögitoimetusi tegemas. Johani abikaasa Helene Mugasto-Johani on kirjutanud nii: "Andruse teostes on domineerival kohal inimene - töötav ja mõtlev inimene. Põhitähelepanu pöörab ta inimese sisemaailma avamisele." Tu¹ijoonistus kujutab keskselt täispikka figuuri, maalil on aga kompositsiooni oluliselt muudetud: tähelepanu on pööratud ka ümbritsevale köögi-interjöörile. Antud teos pärineb Alfred Rõude kogust.

Köögis, Andrus Johani E-kunstisalongis

Johani Andrus
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük