Kevadoksjon 2020 E-Kunstisalong on väga tänulik oma imelisele klientuurile, kes julgustasid ja toetasid oksjoni toimumist praegusel keerulisel ajal. Suur aitäh teile, kallid ostjad ja osalejad, eduka tulemuse eest! "Tore, et sellisel ajal elu seisma ei jää", kirjutati meile veel täna hommikul. Täname südamest ka teoste toojaid usalduse eest! Ann Audova "Nelgid" 1943 Kevadoksjon 2020
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kevadoksjon 2020

E-Kunstisalong on väga tänulik oma imelisele klientuurile, kes julgustasid ja toetasid oksjoni toimumist praegusel keerulisel ajal. Suur aitäh teile, kallid ostjad ja osalejad, eduka tulemuse eest! "Tore, et sellisel ajal elu seisma ei jää", kirjutati meile veel täna hommikul. Täname südamest ka teoste toojaid usalduse eest!

Kevadoksjon 2020
Ann Audova "Nelgid" 1943


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevadoksjon 2020

Ann Audova "Nelgid" 1943 E-Kunstisalong on väga tänulik oma imelisele klientuurile, kes julgustasid ja toetasid oksjoni toimumist praegusel keerulisel ajal. Suur aitäh teile, kallid ostjad ja osalejad, eduka tulemuse eest! "Tore, et sellisel ajal elu seisma ei jää", kirjutati meile veel täna hommikul. Täname südamest ka teoste toojaid usalduse eest!

Kevadoksjon 2020

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük