Juulikuumus, Matti Pärk E-kunstisalongis Viljelenud pastell- ja grafiitjoonistust, joonekäsitlus on vaba ja hoogne Juulikuumus, Matti Pärk E-kunstisalongis Pärk Matti
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Juulikuumus, Matti Pärk E-kunstisalongis
Matti Pärk (sünd 1945)

Juulikuumus

Pastell, paber. Lm 60x60.
Hind: € 552 raamitud
Soovin broneerida


Matti Pärk (sünd 1945)
Kunstnik Matti Pärk sündis 1945. aastal Valgamaal. Õppis alates 1963. aastast Tartu Kunstikoolis puitehistöö erialal, lõpetas kooli 1969. aastal. Töötas Tallinna mööblivabrikus Standard kujundajana. 1970. aastal astus ERKI-sse, mille lõpetas 1976. aastal graafikuna. Töötanud 1975-1984 kirjastuse Valgu" kunstilise toimetuse juhatajana, seejärel Tallinna Kunstiülikooli joonistuskateedri õppejõuna. Kunstnike Liidu liige alates 1989. aastast.Makettinud, kujundanud ja illustreerinud õpikuid, teatme- ja ilukirjandusteoseid ning kunstiraamatuid. Viljelenud pastell- ja grafiitjoonistust, joonekäsitlus on vaba ja hoogne.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Juulikuumus, Matti Pärk E-kunstisalongis

Matti Pärk (sünd 1945) Juulikuumus Pastell, paber Lm 60x60

Juulikuumus, Matti Pärk E-kunstisalongis

Pärk Matti
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük