Järv, Marju Mutsu E-kunstisalongis Marju Mutsu õppis Kunstiinstituudis 1961–1969. Meelistehnikaks kujunes ofort, millele lisas muid elemente – toonitud pindu, plekke, faktuuri. Mutsu looming paistab silma spontaanse eneseväljenduse ja erilise tundelisusega, iseloomulikud on avatud kompositsioon, vaba joonekäsitlus ja valge paberipinna oskuslik kasutamine. Mutsu loominguline pärand hõlmab umbes 150 oforti või muus tehnikas estampi, joonistust, akvarelli. Kunstnik käsitleb kõikidele tuttavaid, kohe äratuntavaid teemasid ja olukordi. 1982. a omistati Marju Mutsule postuumselt mainekas Kristjan Raua nimeline kunstipreemia. Käesolev teos on reprodutseeritud Herald Eelma teoses „Marju Mutsu“ (2009) lk 168. 2011 Järv, Marju Mutsu E-kunstisalongis Mutsu Marju
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Järv, Marju Mutsu E-kunstisalongis

Järv

1974. Ofort, paber. Lm 36,8x28. Signatuuriga
Alghind: € €700, lõpphind: € 700
43. E-Kunstisalongi XLIII oksjon
30.03.2019 Tartu galeriis kell 13

Marju Mutsu õppis Kunstiinstituudis 1961–1969. Meelistehnikaks kujunes ofort, millele lisas muid elemente – toonitud pindu, plekke, faktuuri. Mutsu looming paistab silma spontaanse eneseväljenduse ja erilise tundelisusega, iseloomulikud on avatud kompositsioon, vaba joonekäsitlus ja valge paberipinna oskuslik kasutamine. Mutsu loominguline pärand hõlmab umbes 150 oforti või muus tehnikas estampi, joonistust, akvarelli. Kunstnik käsitleb kõikidele tuttavaid, kohe äratuntavaid teemasid ja olukordi. 1982. a omistati Marju Mutsule postuumselt mainekas Kristjan Raua nimeline kunstipreemia. Käesolev teos on reprodutseeritud Herald Eelma teoses „Marju Mutsu“ (2009) lk 168.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Järv, Marju Mutsu E-kunstisalongis

Marju Mutsu Järv 1974 Ofort, paber Marju Mutsu õppis Kunstiinstituudis 1961–1969. Meelistehnikaks kujunes ofort, millele lisas muid elemente – toonitud pindu, plekke, faktuuri. Mutsu looming paistab silma spontaanse eneseväljenduse ja erilise tundelisusega, iseloomulikud on avatud kompositsioon, vaba joonekäsitlus ja valge paberipinna oskuslik kasutamine. Mutsu loominguline pärand hõlmab umbes 150 oforti või muus tehnikas estampi, joonistust, akvarelli. Kunstnik käsitleb kõikidele tuttavaid, kohe äratuntavaid teemasid ja olukordi. 1982. a omistati Marju Mutsule postuumselt mainekas Kristjan Raua nimeline kunstipreemia. Käesolev teos on reprodutseeritud Herald Eelma teoses „Marju Mutsu“ (2009) lk 168.

Järv, Marju Mutsu E-kunstisalongis

Mutsu Marju
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük