Interjöör, Antoine Vollon E-kunstisalongis Antoine Vollon oli Prantsuse realist, kes tuntud eelkõige oma natüürmortide, maastike ning portreede poolest. Lyonis sündinud Vollon alustas kodulinna kunstiinstituudis õpinguid graafika ja trükikunsti alal, maalikunstis oli ta iseõppija. 1859. aastal asus ta elama Pariisi, kus kavatses läbi lüüa maalikunstnikuna. Pariisis mõjutasid teda oluliselt Madalmaade 17. sajandi maalikunsti traditsioonid. Oma kaasajal nautis Vollon suurt kuulsust ning teda peeti üheks parimaks prantsuse vaikelu maalijaks: 19. sajandil koguti tema teoseid suure entusiasmiga. Volloni töid on müünud ka mainekad oksjonimajad Christie’s ja Sotheby’s. Loe lisaks Interjöör, Antoine Vollon E-kunstisalongis Vollon Antoine
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Interjöör, Antoine Vollon E-kunstisalongis
Antoine Vollon (1833-1900)

Interjöör

Õli, puit. Signatuuriga. Originaalraamiga. 41x31,5
Alghind: € €2700
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Antoine Vollon oli Prantsuse realist, kes tuntud eelkõige oma
natüürmortide, maastike ning portreede poolest. Lyonis sündinud
Vollon alustas kodulinna kunstiinstituudis õpinguid graafika
ja trükikunsti alal, maalikunstis oli ta iseõppija. 1859. aastal
asus ta elama Pariisi, kus kavatses läbi lüüa maalikunstnikuna.
Pariisis mõjutasid teda oluliselt Madalmaade 17. sajandi maalikunsti
traditsioonid. Oma kaasajal nautis Vollon suurt kuulsust
ning teda peeti üheks parimaks prantsuse vaikelu maalijaks: 19.
sajandil koguti tema teoseid suure entusiasmiga. Volloni töid on
müünud ka mainekad oksjonimajad Christie’s ja Sotheby’s.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Interjöör, Antoine Vollon E-kunstisalongis

Antoine Vollon (1833-1900) Interjöör Õli, puit Signatuuriga Antoine Vollon oli Prantsuse realist, kes tuntud eelkõige omanatüürmortide, maastike ning portreede poolest. Lyonis sündinudVollon alustas kodulinna kunstiinstituudis õpinguid graafikaja trükikunsti alal, maalikunstis oli ta iseõppija. 1859. aastalasus ta elama Pariisi, kus kavatses läbi lüüa maalikunstnikuna.Pariisis mõjutasid teda oluliselt Madalmaade 17. sajandi maalikunstitraditsioonid. Oma kaasajal nautis Vollon suurt kuulsustning teda peeti üheks parimaks prantsuse vaikelu maalijaks: 19.sajandil koguti tema teoseid suure entusiasmiga. Volloni töid onmüünud ka mainekad oksjonimajad Christie’s ja Sotheby’s.

Interjöör, Antoine Vollon E-kunstisalongis

Vollon Antoine
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük